Szukaj

Agnieszka Hyży pokazała twarz córki. Razem z 7-letnią Martą mówi „nie” zakazowi aborcji

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży na Instagramie opublikowała ważny wpis, w którym sprzeciwiła się zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Dołączyła do niego zdjęcie Marty. Jak zareagowali internauci?

Agnieszka Hyży jest przykładem na to, że kariera może iść w parze z życiem rodzinnym. Od kilku lat jest żoną Grzegorza Hyżego, z którym opiekują się trójką dzieci: Wiktorem i Alexandrem (bliźniaki ze związku z Mają Hyży) oraz Martą (z małżeństwa Agnieszki z Mikołajem Witem). Jak dogadują się ze sobą pociechy?

Lubią ze sobą spędzać czas. Jak to z rodzeństwami bywa, nawet nie z krwi, raz się kochają, raz się na siebie złoszczą, także jest ciekawie w domu — mówiła gwiazda.

Agnieszka Hyży pokazała twarz córki. Jak wygląda?

Marta w tym roku skończyła siedem lat. We wtorkowy wieczór Agnieszka poświęciła jej nowy wpis na Instagramie. Podkreśliła, że jej córka dojrzewa i wkrótce stanie się kobietą.

Hyży nie chce, by Marta czuła się ograniczana, żeby nie mogła decydować o samej sobie. Podobnie jak wiele innych gwiazd, postanowiła wyrazić swój sprzeciw w sprawie obywatelskiego projektu zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej Zatrzymaj aborcję:

Jak będzie miała być Mamą to chcę żeby mogła się badać, odpowiednio przygotować i podejmować mądre decyzje. BO MA DO TEGO PRAWO…jak każdy wolny człowiek. Błagam, nie piszcie, że jestem zwolenniczką aborcji i wyrodną Matką. Ja za własne Dziecka oddałabym życie … jak zapewne większość Mam na świecie. I wiem, z własnego doświadczenia, jak tragicznie może być gdy zostanie nam odebrane prawo do badań… do walki o Dziecko, jego zdrowie i własne życie! Znam takie „piekło”, nie pojmuję jak można nim tak bezdusznie żonglować.

View this post on Instagram

????Od 7 jestem Mamą…ślicznej, mądrej, rezolutnej Dziewczynki, która za niedługo będzie dorastać, będzie dojrzewać, stanie się Kobietą????‍????. Ja nie chcę żeby musiała czuć się ograniczana, żeby nie mogła decydować o sobie! Nie chcę żeby nie mogła uczyć się o zdrowym sexie, poznawać swojego ciała i odnajdywać swoją seksualność. Jak będzie miała być Mamą to chcę żeby mogła się badać, odpowiednio przygotować i podejmować mądre decyzje. BO MA DO TEGO PRAWO…jak każdy wolny człowiek. Błagam, nie piszcie że jestem zwolenniczką aborcji i wyrodną Matką. Ja za własne Dziecka oddałabym życie … jak zapewne większość Mam na świecie. I wiem, z własnego doświadczenia, jak tragicznie może być gdy zostanie nam odebrane prawo do badań… do walki o Dziecko, jego zdrowie i własne życie! Znam takie „piekło”, nie pojmuję jak można nim tak bezdusznie żonglować???? W tym trudnym czasie, w zamknięciu w domach musimy mierzyć się z rzeczywistością, którą ktoś układa bez względu na wszystko inne, na nasze głosy, na nasz sprzeciw. To smutne. To kolejny wirus???? *** #piekłokobiet #strajkkobiet #jestem #mama #mowie #nie #nieskładamyparasolek

A post shared by Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy) on

Wpis dziennikarki poparło wielu internatów. W komentarzach pisali, że mają podobne zdanie:

  • Pani Agnieszko mądre słowa i nie pisze tego jakaś młoda dzierlatka, ale 67-letnia babcia.
  • Trzeba poruszyć jeszcze kwestię co dalej. Każą rodzić wszystkie dzieci A co potem? Zostawiają matkę samą sobie i umywaja ręce dając grosze w morzu potrzeb przy chorym dziecku. Straszne to wszystko.
  • Chce mieć prawo wyboru gdy zdecyduje się na dziecko. Nigdy nie wiadomo jak ktoś postąpi w zaistniałej sytuacji. Nie można decydować za Nas i nas ograniczać. To nasze ciała! My kobiety powinniśmy decydować o tym, a nie rząd!

Zgadzacie się z tymi argumentami?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek mówi głośno NIE i pokazuje środkowy palec! Odważna publikacja bije rekordy popularności


Agnieszka Hyży pokazała twarz Marty

Agnieszka Hyży pokazała twarz Marty

Agnieszka Hyży z córką – Dzień Matki 2019

Agnieszka Hyży z córką – Dzień Matki 2019

Agnieszka Hyży z córką Martą

Agnieszka Hyży z córką Martą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×