Szukaj

Agnieszka Hyży bez grama makijażu moczy swoje ciało w gorących termach! Zakochaliśmy się od samego patrzenia

Agnieszka Hyży Zanzibar

Agnieszka Hyży Zanzibar

Agnieszka Hyży bez makijażu

Agnieszką Hyży i Grzegorz Hyży od początku swojego małżeństwa starają się każdą wolną chwilę spędzać razem. Jak się jednak okazuje dziennikarka Polsatu oraz piosenkarz, tegorocznego sylwestra spędzą osobno! Najczęściej para witała Nowy Rok będąc na jednej scenie, skąd Agnieszka zapowiadała występy swojego męża – Grzegorza. Teraz po raz pierwszy od trzech lat Agnieszka Grzegorza nie zapowie.

Tradycyjnie Sylwestra spędzę z Polsatem, do tego w moich ukochanych rodzinnych Katowicach. Przez dwa ostatnie lata miała szczęście być tego dnia na jednej scenie z moim mężem, ale w tym roku będzie inaczej, więc serce będzie trochę rozdarte. Zapewne będziemy w kontakcie telefonicznym żeby móc złożyć sobie życzenia na Nowy Rok. Połączymy się dużo wcześniej i tak zostaniemy razem do północy. Ten sposób mamy już sprawdzony! Święta mamy zarezerwowane dla siebie i najbliższej rodziny, więc tych wspólnych dni nie zabraknie

Już wiemy, że Agnieszka tradycyjnie poprowadzi z Katowic Sylwestrową Moc Przebojów z Polsatem, natomiast Grzegorz Hyży będzie śpiewał z TVN w Warszawie. Zatem korzystając z wolnego wspólnego czasu świątecznego, małżonkowie wybrali się do Austrii na narty. Oprócz białego szaleństwa prezenterka wygrzewała się w termach. Na profilu Hyżej możemy podziwiać piękną fotkę ze wspomnianych term, w których Hyża nie ma grama makijażu!

 Temaperatura -2 … Śnieg, można lepić bałwana albo… siedzieć w gorącym basenie z czapką narciarską na głowie – napisała pod zdjęciem.

Oczywiście obserwatorzy i fani dziennikarki zachwycili się jej wyglądem.

  • Swoim uśmiechem sprawiasz, że jest +30’C.
  • Aż mnie zatrzęsło z zimna,brrr. Naprawdę cieplutko??
  • Super zdjęcie.
  • super! Teraz to już na termometrze skala się skończyła! ☺️ ściskam świątecznie! ? ♥
  • Cudownie… Zazdroszczę.
  • Jesteś piękna – czytamy w komentarzach.

A wam jak podoba się Agnieszka Hyży bez makijażu?

Ślub w Rzymie, a odnowienie przysięgi małżeńskiej?! Agnieszka Hyży wyleciała na drugi koniec świata! Jej biała ślubna suknia jest zachwycająca!

Święta skłoniły Agnieszkę Hyży do poważnych przemyśleń: “Pozwolę sobie na osobisty wpis”. Jest o dzieciach i byłych partnerach!


Agnieszka Hyży w termach bez makijażu

Agnieszka Hyży w termach bez makijażu

Agnieszka Hyży w termach bez makijażu

Agnieszka Hyży w termach bez makijażu

Agnieszka Hyży - Polsat, 25 lat

Agnieszka Hyży - Polsat, 25 lat

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×