Szukaj

Głośny coming out polskiej pisarki. Rozwiodła się z mężem i układa sobie życie u boku kobiety: „Upiekłyśmy z żoną bułeczki”

Agnieszka Graff coming out

Agnieszka Graff coming out

Znana polska pisarka i feministka zrobiła głośny coming out. Wcześniej była żoną jednego z fotografów, z którym wspólnie wychowuje syna. Swoim wyznaniem zaskoczyła obserwatorów.

Social media już dawno stały się miejscem, w którym internauci nie tylko pokazują, jak wygląda ich praca i zwykłe życie, ale także mogą w nim ujawniać największe tajemnice. Wiele osób publicznych wykorzystuje swoje profile społecznościowe przede wszystkim, jako całkiem niezłe źródło dochodu. Wynagrodzenie, jakie gwiazdy otrzymują za jeden post sponsorowany, potrafi czasami zwalić z nóg. Internet jednak rządzi się własnymi prawami.

Ostatnio social media są wykorzystywane również jako przestrzeń do manifestacji swoich poglądów i uczuć. To właśnie tam wiele osób o odmiennej orientacji seksualnej postanowiło się ujawnić. Wszystkie takie posty wywołują sporo emocji wśród komentatorów, zazwyczaj jednak spotykają się z entuzjastycznymi reakcjami, a komentujący gratulują ich autorom odwagi. Jedna ze słynnych polskich pisarek w zaskakujący sposób zdradziła, że jest lesbijką.

Polska pisarka zrobiła coming out

Agnieszka Graff, to znana polska pisarka, feministyczna publicystka, doktor nauk humanistycznych i autorka książek Matka feministka, Rykoszetem. Rzecz o płci, seksualności i narodzie. Swoje felietony publikuje między innymi w Wysokich Obcasach. W miniony weekend na swoim Facebooku zamieściła ona zdjęcie domowej roboty bułeczek i pochwaliła się, że wypiek zrobiła razem z żoną.

Z tego wszystkiego upiekłyśmy z żoną bułeczki (tak to jest coming out, więc kto nie wiedział niech da wow, a w sprawie bułeczek 3D liczymy na serduszka). PS. Ślubu nie mamy, ale to przez PiS i pandemię.

Z tego wszystkiego upiekłyśmy z żoną bułeczki (tak to jest coming out, więc kto nie wiedział niech da wow, a w sprawie bułeczek 3D liczymy na serduszka).PS. Ślubu nie mamy, ale to przez PiS i pandemię.

Posted by Agnieszka Graff on Saturday, February 20, 2021

Wyznanie pisarki bardzo zaskoczyło internautów, ponieważ przez kilka lat była ona żoną fotografa i korespondenta prasy francuskiej – Bernarda Ossera. Małżonkowie doczekali się syna Stanisława, który przyszedł na świat w 2008 roku. Teraz okazuje, że jest ona w bardzo szczęśliwym związku z kobietą, którą już nazywa żoną. Z opisu Graff wynika, że gdy tylko zakończy się pandemia, panie planują wziąć ślub.

Pod postem pojawiło się mnóstwo słów podziwu od jej obserwatorów. W komentarzach widać, że wielu z nich nie spodziewało się takiej informacji.


Agnieszka Graff

Agnieszka Graff

Agnieszka Graff

Agnieszka Graff

Agnieszka Graff

Agnieszka Graff

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×