Mąż Agaty Mróz opowiedział o nowej partnerce! Jest piękna! Pracuje jako stylistka [DUŻO ZDJĘĆ]

Jacek Olszewski i Agnieszka Frąckowiak są parą

Jacek Olszewski i Agnieszka Frąckowiak są parą

Jacek Olszewski (mąż Agaty Mróz) znalazł miłość

4 czerwca 2008 roku całym krajem wstrząsnęła smutna wiadomość o śmierci Agaty Mróz. Siatkarka została zapamiętana nie tylko ze względu na swoje osiągnięcia w sporcie, ale przede wszystkim za sprawą tego, jakim była człowiekiem. Pomimo wieloletnich zmagań z chorobą szpiku kostnego zdecydowała się donosić zagrażającą jej życiu ciążę. W wieku 26 lat urodziła córkę Lilianę. Dwa tygodnie po przeszczepie szpiku kostnego Agata zmarła na skutek posocznicy, pozostawiając męża i dwumiesięczne dziecko.

Jacek Olszewski jeszcze trzy lata temu na łamach magazynu Gala opowiadał o poszukiwaniach nowej miłości. Przyznał wprost, że chociaż jego życie jest poukładane, marzy się mu pełna rodzina:

Wiem, że to możliwe, że miłość jeszcze przede mną. Chciałbym mieć dom pod Warszawą. Mamy już nawet kupioną działkę. I marzy mi się rodzina większa niż tylko 1+1

Kim jest Agnieszka Frąckowiak, partnerka Jacka Olszewskiego?

Niedawno w życiu Olszewskiego pojawiła się kobieta, Agnieszka Frąckowiak, z którą zdecydował się związać. Poznali się przez internet. Kobieta przez długi czas nie wiedziała, że spotyka się z mężem zmarłej siatkarki.

Okazuje się, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Agnieszka przeprowadziła się do niego z Wrocławia. Co ciekawe kobieta nie wiedziała, że Jacek Olszewski był mężem Agaty Mróz, o której rozpisywały się media. 9-letnia Liliana zaakceptowała nową partnerkę taty. Zdarza się nawet, że mówi do niej „mamo”. Nic dziwnego, ponieważ Agnieszka robi wszystko, aby ich relacje układały się jak najlepiej. Sama ma dzieci, a nawet wnuczkę, dlatego nie jest to dla niej nowa rola – czytamy na łamach Faktu

Frąckowiak jest stylistką. Swoimi poradami dzieli się w internecie, a za stosowną cenę służy radą w doborze stylizacji i towarzyszy podczas zakupów.

Zobaczcie wspólne zdjęcia pary.

Zobacz: Jacek Olszewski – wdowiec po Agacie Mróz po 6 latach od śmierci żony udzielił wywiadu

Kim jest Agnieszka Frąckowiak?

Kim jest Agnieszka Frąckowiak?

Mąż Agaty Mróz z nową ukochaną Agnieszką

Mąż Agaty Mróz z nową ukochaną Agnieszką

Agnieszka Frąckowiak, Jacek Olszewski i jego córka Liliana

Agnieszka Frąckowiak, Jacek Olszewski i jego córka Liliana

Agnieszka Frąckowiak i Jacek Olszewski są parą

Agnieszka Frąckowiak i Jacek Olszewski są parą


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×