Agnieszka Fitkau-Perepeczko krytykuje koncert z okazji 70-lecia TVP. Wytknęła organizatorom błąd, który dotknął nie tylko ją, ale też wielu Polaków

Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko krytykuje koncert z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej. Na wydarzeniu zabrakło bardzo ważnego dla niej, ale i wielu Polaków wspomnienia.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko przez wiele lat była żoną znanego aktora, Marka Perepeczki. Spędziła z nim kilkadziesiąt lat życia. Ich szczęście przerwała śmierć jej ukochanego męża. Sama także jest związana z branżą. Największą popularność zyskała dzięki serialowi M jak Miłość. W 2003 roku trafiła na plan telenoweli, gdzie wcieliła się w postać energicznej Simony.

Artystka jest też wnikliwą obserwatorką otaczającej ją rzeczywistości. Nie mogła nie dostrzec wielkiego niedopatrzenia podczas koncertu z okazji 70-lecia TVP, które wytknęła w poście na Facebooku. Co napisała?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko krytykuje koncert z okazji 70-lecia TVP

13 listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie zorganizowano wyjątkowy koncert z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej. Otworzyła go muzyka z serialu Dom. Pojawiły się także fragmenty kultowych programów, takich jak Teleranek, 5-10-15, Randka w ciemno, Czar par, Wielka gra, czy wspomnień o ludziach tworzących TVP jak Jan Suzin, Irena Dziedzic, Olga Lipińska, Krystyna Loska, Edyta Wojtczak, Bogumiła Wander, Stanisława Ryster, Wojciech Mann, Monika Richardson, Elżbieta Sommer. Nie zabrakło wspomnień o Katarzynie Dowbor, Jolancie Fajkowskiej i Grażynie Torbickiej. Co prawda osoby te nie pojawiły się na wydarzeniu, ale ich wkład w rozwój stacji został doceniony,

Nie zabrakło wspomnień o kultowych serialach Telewizji Polskiej, tych starszych i bardziej współczesnych, jak np. Alternatywy 4, Stawka większa niż życie, Klan, M jak miłość, Plebania, Na dobre i na złe, Jan Serce. Niestety zabrakło bardzo ważnej pozycji – Agnieszka Fitkau-Perepeczko nie dostrzegł Janosika, w którym jej zmarły mąż, Marek Perepeczko, grał tytułową rolę.

70 lat telewizji. O Janosiku ani słowa, ale i tak był najlepszy, najbardziej kochany. Jest 70 lat TVP, są seriale, wspomnienia, a tego akurat brak. Tak się tylko ciekawie dlaczego…. Nie wiem dlaczego, ale tak jest – napisała na Facebooku.

I dodała:

Telewizja puszcza serial na kilku programach. od ćwierć wieku. I żeby nie wspomnieć… nieładnie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci podzielają zdanie żony serialowego Janosika. Oglądaliście galę? Co wy na to?


Agnieszka Fitkau-Perepeczko w 2021 roku

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w 2021 roku

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w M jak miłość wcielała się w rolę Simony

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w M jak miłość wcielała się w rolę Simony

Agnieszka Fitkau-Perepeczko - gwiazdy w

Agnieszka Fitkau-Perepeczko - gwiazdy w "Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×