Szukaj

Agnieszka Fatyga nie żyje. Mąż opublikował rozrywające serce wideo: „Wszystko, co najgorsze przede mną”

Agnieszka Fatyga

Agnieszka Fatyga

Agnieszka Fatyga nie żyje. 30 października zmarła gwiazda estrady, która zagrała w wielu popularnych produkcjach. O śmierci poinformował jej mąż. Opublikował rozrywający serce komunikat. Odeszła legenda.

Informacja o śmierci jednej z najbardziej popularnych artystek estradowych w naszym kraju pojawiła się dzisiaj w sieci. Rodzina zmarłej postanowiła pożegnać ją w internecie, przekazując przy tym smutne wieści. Pod udostępnionymi nagraniami cały czas pojawiają się kondolencje od entuzjastów jej talentu i przyjaciół.

Agnieszka Fatyga nie żyje

Agnieszka Fatyga zmarła 30 października o godzinie 7 rano. O śmierci aktorki w bardzo wzruszającym nagraniu poinformował jej mąż – Wojciech Olszański. Zamieścił on pożegnanie w serwisie YouTube, w którym chciał wspomnieć swoją żonę. Przepełniony bólem i ze łzami w oczach powiedział:

Moja żona, z którą przeżyłem 37 lat odeszła dzisiaj od nas o godzinie 7.00 rano, nagle… Wszystko, co najgorsze dopiero przede mną, ale zasłużyła na to, by ją wspomnieć, bo była niezłomnym człowiekiem. Nigdy się nikomu nie sprzedała, nikomu nie obiecywała, poniosła za to wiele razów, nagonek. Była w życiu najlepszym, co mi się przytrafiło. Miała do mnie wielką cierpliwość. Kochała ludzi, aczkolwiek Ci, co ją znali wiedzą, że była wielką samotnicą, ale bardzo empatyczną i dobrą. Może dlatego była wielką samotnicą, bo była dawcą, oddawała ludziom swoją energią.

Po chwili łamiącym głosem dodał:

Agusiu… bardzo cię kocham…

O śmierci artystki poinformowała również jej córka, aktorka znana m.in. z roli w Barwach szczęściaMichalina Olszańska:

Dzisiaj rano odeszła moja Mama, Agnieszka Fatyga. Wybaczcie, dziś nie jestem w stanie nic więcej napisać, dlatego pozwolę sobie zostawić tu pieśń, którą moja Mama skomponowała dla swojej Mamy i schować się za jej własnymi słowami – napisała na Facebooku.

Dzisiaj rano odeszła moja Mama, Agnieszka Fatyga. Wybaczcie, dziś nie jestem w stanie nic więcej napisać, dlatego…

Posted by Michalina Olszańska on Friday, October 30, 2020

Kim była Agnieszka Fatyga?

Agnieszka Fatyga była polską aktorką i artystką estradową. Ukończyła studia na Wydziale Operowym Akademii Muzycznej w Warszawie. Uczyła się także w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Przez wiele lat występowała w Teatrze Narodowym, Teatrze Ateneum Operetce Warszawskiej. Zagrała epizodyczną rolę w serialu Alternatywy 4, a w 1985 roku wystąpiła w filmie Spowiedź dziecięcia wieku. Fanom znana jest przede wszystkim ze swoich występów estradowych i udziału w musicalach. Za swoje umiejętności wokalne była wielokrotnie nagradzana. Z Wojciechem Olszańskim wspólnie wychowywała córkę Michalinę.

Zmarła w wieku 62 lat. Rodzinie artystki składamy kondolencje.


Agnieszka Fatyga

Agnieszka Fatyga

Agnieszka Fatyga

Agnieszka Fatyga

Agnieszka Fatyga

Agnieszka Fatyga

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×