Szukaj

Prokuratura zleciła zbadanie tajemniczej śmierci Agnieszki Dymeckiej. Nie jest wykluczone, że ktoś przyczynił się do śmierci pogodynki

Agnieszka Dymecka nie żyje pogodynka tvp

Agnieszka Dymecka nie żyje pogodynka tvp

Przyczyny śmierci Agnieszki Dymeckiej

Agnieszka Dymecka zmarła 27 grudnia. Co było przyczyną śmierci słynnej pogodynki TVP? Warszawska prokuratura komentuje sprawę.

Pod koniec grudnia zmarła 51-letnia popularna prezenterka pogody TVP Agnieszka Dymecka. Ciało pogodynki odnaleziono 27 grudnia, lecz jak udało się ustalić, zgon musiał nastąpić znacznie wcześniej. Wiadomo również, że Agnieszka Dymecka od kilku lat mieszkała sama i zmagała się z ciężką chorobą. Jednak przyczyny jej śmierci nie są jasne, zatem prokuratura postanowiła sprawę zbadać zlecając sekcję zwłok.

Z doniesień prasowych wiadomo, że ciało Agnieszki Dymeckiej odnalazła jej sąsiadka, która na prośbę zaniepokojonego brata pogodynki udała się do niej do domu. Podobno brat od jakiegoś czasu nie miał kontaktu ze swoją siostrą:

 Ta osoba udała się do domu pani Agnieszki Dymeckiej. Przez okno zauważyła, że w mieszkaniu leży kobieta, a po mieszkaniu biegają psy – opisywał Łapczyński.

Niestety jak wiadomo, lekarz stwierdził zgon, który nastąpił przed 27 grudnia. Prokuratura zleciła zatem sekcję zwłok. Z ustaleń Onetu wynika również, że śledczy planują przesłuchać brata Agnieszki Dymeckiej, który na stałe mieszka w Rosji:

Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie zleciła sekcję zwłok Agnieszki Dymeckiej oraz wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci – informuje portal Onet.pl.

Rzecznik warszawskiej prokuratury stwierdził, że nie jest to równoznaczne z tym, że śledczy podejrzewają, iż ktoś przyczynił się do śmierci Agnieszki Dymeckiej:

To jest robocza kwalifikacja, którą zawsze przyjmujemy w przypadku odnalezienia ciała osoby, która mieszkała sama. Musimy dokładnie ustalić okoliczności śmierci. To nie jest tak, że kogoś podejrzewamy – powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.

Dodajmy, że gwiazda walczyła z ciężką chorobą.

Agnieszka Dymecka nie żyje. Legendarna pogodynka TVP walczyła z ciężką chorobą

Śliczna 26-letnia gwiazda telewizji nie żyje. Okoliczności jej śmierci są bardzo niepokojące

Nie żyje wielka polska gwiazda. Grała w największych serialach. Talentem i urodą powaliła cały świat na kolana


Agnieszka Dymecka – fot. TVP

Agnieszka Dymecka – fot. TVP

Agnieszka Dymecka zmarła 28 grudnia 2018

Agnieszka Dymecka zmarła 28 grudnia 2018

Zmarła pogodynka Agnieszka Dymecka

Zmarła pogodynka Agnieszka Dymecka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×