Szukaj

Bezrobotna Agnieszka Dygant podróżuje po całym świecie! Z czego żyje znana aktorka?

Agnieszka Dygant podróżuje po całym świecie

Przez ostatni czas Agnieszka Dygant mimo swojego młodego wieku, żyje jak emerytka. Po zakończeniu zdjęć do serialu Prawo Agaty gwiazda zdecydowała się na przerwę od pracy i wyruszyła w podróż po świecie.

Super Express postanowił sprawdzić skąd bezrobotna aktorka bierze na to wszystko pieniądze? Agnieszka pojawia się maksymalnie w dwóch produkcjach w ciągu roku. Natomiast wygodne i luksusowe życie zawdzięcza serialowi Niania, w którym zagrała główną rolę.

Ostatni klaps na planie padł 8 lat temu, w 2009 roku. Przez cztery lata powstało 9 sezonów kultowego serialu. Agnieszka Dygant wciąż otrzymuje tantiemy za emitowane powtórki Niani.

Jak informuje Super Express, codziennie pokazywanych jest 13 odcinków, przez pięć dni w tygodniu. Niestety nie jest znana wartość, jaką otrzymuje aktorka za każdy odcinek. Choć stawki zaczynają się od ok. 50 zł.

Łatwo można się domyślić, że taka ilość odcinków, które są emitowane przez cały tydzień w każdym miesiącu, daje Agnieszce wystarczająco dużo środków do korzystania z życia pełną piersią i gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie martwiąc się o jutro.

Przypomnijmy, że Agnieszkę zobaczymy wkrótce w filmie Botoks.

Jest już oficjalny plakat filmu BOTOKS! A na nim aż 10 gwiazd z bardzo groźnymi minami

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

 


Czy lubisz Agnieszkę Dygant?

×