Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała...

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek...

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi na jej temat dzieciom
Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi na jej temat dzieciom

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi...

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć
To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

„Mój syn płakał…” Agnieszka Dygant zdecydowała się o TYM powiedzieć publicznie

Agnieszka Dygant o synku i macierzyństwie


Agnieszka Dygant zrezygnowała z pracy dla syna

Agnieszka Dygant to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce. Swój sukces zawdzięcza nie tylko oryginalnej urodzie, ale również talentowi, z którym trudno porównywać cokolwiek innego. Dygant na deskach teatru i na ekranach telewizorów gości od lat, nikt jednak nie zastanawiał się nigdy jaki wpływ ma to na jej życie prywatne.

Gwiazda od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z Patrickiem Yoką, z którym wychowuje siedmioletniego synka, Xawerego. Teraz są na pierwszym miejscu i pochłaniają uwagę Agnieszki, jednak nie zawsze tak było. W rozmowie z Rewią Agnieszka przyznała, że zdarzało jej się zaniedbywać synka na rzecz pracy:

Codziennie spędzałam na planie serialu po 12 godzin. Odbijało się to na moim zdrowiu, do tego doszło poczucie winy związane z synem. Wyszłam z domu, gdy miał rok, a wróciłam, gdy miał pięć lat. Pamiętam moment, kiedy się okazało, że nie panuję nad domowymi sprawami. Xawery miał w przedszkolu malowanie pisanek, a ja rozpoczynałam wtedy o późniejszej godzinie. Mogłam malować z nim, ale zapomniałam o tym. Odwiozłam go do przedszkola i wróciłam do domu. I nagle telefon z przedszkola. Mój syn płakał, bo wszyscy rodzice byli, poza mną… – wspomina Dygant

Bycia pracującą mamą, zwłaszcza w takiej branży, to ciężki kawałek chleba. Cieszymy się, że Agnieszka nieco zwolniła i cieszy się towarzystwem swoich najbliższych!

Gwiazdy na premierze filmu „Listy do M. 3”: Agnieszka Woźniak-Starak, Magdalena Różczka, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak [DUŻO ZDJĘĆ]

Agnieszka Dygant pochwaliła się swoją piękną mamą! Internauci oszaleli – doszukali się podobieństwa do słynnej ikony stylu!

Ociekające seksem Dygant, Popławska, Bołądź, Warnke i Wieniawa ponownie wymiatają u Vegi! Zobaczcie pierwsze ostre kadry z filmu „Kobiety mafii” [DUŻO ZDJĘĆ]Komentarzy: 1


Gość | 15 listopada 2017, 11:56

lubię ją , jest świetną aktorką, zwłaszcza w rolach komediowych


Dodaj komentarz
×