Wirtualna Polska

„Mój syn płakał…” Agnieszka Dygant zdecydowała się o TYM powiedzieć publicznie

„Mój syn płakał…” Agnieszka Dygant zdecydowała się o TYM powiedzieć publicznie

Agnieszka Dygant o synku i macierzyństwie

Agnieszka Dygant zrezygnowała z pracy dla syna

Wirtualna Polska

Agnieszka Dygant to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce. Swój sukces zawdzięcza nie tylko oryginalnej urodzie, ale również talentowi, z którym trudno porównywać cokolwiek innego. Dygant na deskach teatru i na ekranach telewizorów gości od lat, nikt jednak nie zastanawiał się nigdy jaki wpływ ma to na jej życie prywatne.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazda od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z Patrickiem Yoką, z którym wychowuje siedmioletniego synka, Xawerego. Teraz są na pierwszym miejscu i pochłaniają uwagę Agnieszki, jednak nie zawsze tak było. W rozmowie z Rewią Agnieszka przyznała, że zdarzało jej się zaniedbywać synka na rzecz pracy:

Codziennie spędzałam na planie serialu po 12 godzin. Odbijało się to na moim zdrowiu, do tego doszło poczucie winy związane z synem. Wyszłam z domu, gdy miał rok, a wróciłam, gdy miał pięć lat. Pamiętam moment, kiedy się okazało, że nie panuję nad domowymi sprawami. Xawery miał w przedszkolu malowanie pisanek, a ja rozpoczynałam wtedy o późniejszej godzinie. Mogłam malować z nim, ale zapomniałam o tym. Odwiozłam go do przedszkola i wróciłam do domu. I nagle telefon z przedszkola. Mój syn płakał, bo wszyscy rodzice byli, poza mną… – wspomina Dygant

Bycia pracującą mamą, zwłaszcza w takiej branży, to ciężki kawałek chleba. Cieszymy się, że Agnieszka nieco zwolniła i cieszy się towarzystwem swoich najbliższych!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

https://jastrzabpost.pl/imprezy/listy-do-m-3-gwiazdy-na-premierze-kreacje-zdjecia_592580.html

https://jastrzabpost.pl/newsy/agnieszka-dygant-pokazala-zdjecie-ze-swoja-mama_594983.html

https://jastrzabpost.pl/newsy/katarzyna-warnke-agnieszka-dygant-olga-boladz-graja-u-vegi_595259.html

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×