Szukaj

Agnieszka Dygant pokazała mamę. Obie są w bikini i obie zachwycają sylwetką

Agnieszka Dygant z mamą

Agnieszka Dygant z mamą

Agnieszka Dygant pochwaliła się w sieci zdjęciem ze swoją mamą. Pozują w bikini i zachwycają nienagannymi kształtami. Sami zobaczcie.

Agnieszka Dygant na czerwonym dywanie zawsze zachwyca idealną figurą i promiennym uśmiechem. Gwiazda nigdy nie narzekała na nadprogramowe kilogramy i mogła się cieszyć idealnymi kształtami. Aktorka może pozwolić sobie na każdą stylizację. Gdy tylko pojawia się na salonach, zawsze skupia na sobie uwagę reporterów. Już wiemy, po kim odziedziczyła tak nienaganne kształty.

Gwiazda właśnie przebywa na wakacjach w Juracie i stamtąd podzieliła się zdjęciem z mamą.

Agnieszka Dygant na zdjęciu z mamą

Agnieszka Dygant, którą można było ostatnio zobaczyć w filmach Kobiety Mafii i Kobiety Mafii 2, obecnie przebywa nad Bałtykiem, gdzie rozkoszuje się pięknymi plażami i cudowną pogodą. Stamtąd chętnie dzieli się zdjęciami z fanami na Instagramie.

Dziś opublikowała zdjęcie z mamą. Choć panie noszą ciemne okulary, łatwo dostrzec podobieństwo. Szczególnie jeśli chodzi o uśmiech i nienaganną figurę – obie pozują w bikini i zachwycają sylwetką. Trzeba podkreślić, że mama Agnieszki Dygant, która jest już w wieku emerytalnym, wciąż jest bardzo zgrabną i elegancką kobietą. Z innych fotografii wiemy, że nie rusza się bez pomalowanych ust.

Wakacje z Mamą – napisała aktorka.

Zdjęcie doczekało się wielu komplementów, między innymi od innych znanych i lubianych osób.

  • Piękna mama – Anna Kalczyńska.
  • Ale fajne dziewczyny – Janusz Chabior.
  • Piękne kobiety, cudownego czasu razem – Viola Piekut.
  • Ukłony! Mama jaka figura! Bomba.
  • Udanych wakacji, śliczne – piszą.

Kim jest mama Agnieszki Dygant?

Agnieszka Dygant bardzo chroni prywatności swoich najbliższych, dlatego nie wiadomo, czym zawodowo zajmuje się jej mama. Jednak aktorka w kilku wywiadach ujawniła kilka szczegółów ze swojego dzieciństwa, które zawsze było kolorowe.

Mama artystki wcześnie straciła pierwszego męża, czyli ojca aktorki. Los się jednak do niej uśmiechnął i spotkała na swojej drodze mężczyznę, z którym stworzyli wspaniały dom dla małej Agnieszki i doczekali się własnej córki Natalii. Niestety ojczym Dygant poniósł śmierć w wypadku samochodowym. Po latach wspominała tamten ciężki okres w jednym z wywiadów:

Reagowałam jak opuszczone dziecko, niejeden raz widziałam i czułam cierpienie mamy. Zawalił jej się świat, wpadła w depresję. Musiała jednak pokonać ją – miała przecież maleńkie dziecko.

Jak widać, mama Agnieszki jest nie tylko piękną kobietą, ale także bardzo silną i zdeterminowaną.


Agnieszka Dygant z mamą

Agnieszka Dygant z mamą

Agnieszka Dygant z mamą i siostrą

Agnieszka Dygant z mamą i siostrą

Agnieszka Dygant - Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Agnieszka Dygant - Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×