Agnieszka Dygant zaskoczyła na imprezie w nowej fryzurze. Bez grzywki i mocno spiętych włosach wygląda zupełnie inaczej

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant pochwaliła się całkiem nową fryzurą na imprezie w Juracie. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Zdjęcia.

Agnieszka Dygant to aktorka, która sławę zyskała dzięki serialom. Najpierw pojawiła się w roli salowej Mariolki w Na dobre i na złe, a później dostała główną rolę w kultowej już Niani. Zabawne przygody Frani Maj pokochali widzowie, a produkcja doczekała się kilku sezonów. Przez cały ten czas gromadziła przed telewizorami tłumy, a fani nie ukrywają, że chętnie zobaczyliby kontynuację losów ulubienicy.

Aktorce umiejętnie udaje się łączyć życie zawodowe z rodzinnym szczęściem. Agnieszka od kilku lat jest związana z producentem Patrickiem Yoką. Tworzą zgrany duet i wspólnie wychowują syna Xawerego. To dla nich Dygant postanowiła wyhamować z pracą, bo poczuła, że traci ważne momenty, o czym mówiła w jednym z wywiadów.

Mimo to aktorka regularnie pojawia się w kolejnych produkcjach na małym ekranie i w kinowych hitach. Kilka dni temu razem z Patrickiem i Xawerym postanowiła urządzić sobie krótkie wakacje. Wybrała polskie plaże. Najpierw bawiła w Sopocie, a obecnie cieszy się pogodą w Juracie. To tam pojawiła się na imprezie w zaskakującej fryzurze.

Agnieszka Dygant na imprezie w Juracie w nowej fryzurze

Pobyt nad morzem przypadł do gustu Agnieszce Dygant. Aktorka wypoczywa z innymi sławami, takimi jak Cezary Pazura czy Beata Ścibakówna w Juracie. Kilka dni temu aktorka pochwaliła się wspólnym treningiem na plaży z żoną Englerta. 

Obie panie bawiły się też podczas wydarzenia z okazji 90. urodzin Juraty. Event przyciągnął wielu znanych ludzi przebywających obecnie nad polskim morzem. Wśród nich była między innymi Grażyna Szapołowska z wnuczką. Agnieszka pojawiła się całkiem nowym uczesaniu. W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy. Zaprezentowała się w prostej niebieskiej sukience z bufami, do której dobrała kowbojki. Mocno spięte z tyłu włosy podkreśliły rysy twarzy. To pierwszy raz, gdy zaprezentowała się w takiej fryzurze. Do tej pory preferowała swobodnie rozpuszczone lub spięte włosy z grzywką. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Agnieszka Dygant w nowej fryzurze

Agnieszka Dygant w nowej fryzurze

Agnieszka Dygant w nowej fryzurze

Agnieszka Dygant w nowej fryzurze

Agnieszka Dygant w nowej fryzurze

Agnieszka Dygant w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×