Agnieszka Dygant z zaokrąglonym brzuszkiem świętuje urodziny syna. Życzenia płyną szerokim strumieniem

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant świętuje 11. urodziny syna pięknym wpisem na Instagramie. Fotografia przedstawia ciężarną aktorkę. Co napisała aktorka?

Agnieszka Dygnat to aktorka, która ma już ugruntowana pozycję w polskim środowisku filmowym. Reżyserzy chętnie z nią współpracują, a widzowie kochają. Oglądając wszystkie hity kinowe z jej udziałem, możemy odnieść wrażenie, że Agnieszka Dygant nie schodzi z planu filmowego. Listy do M., Botoks, Pitbull. Pojawiła się w serialach takich jak Na dobre i na złeFala zbrodni, Niania oraz Prawo Agaty. 

W pewnym momencie jej życia praca mocno dała się we znaki jej życiu rodzinnemu. Chociaż Dygant nie ma w zwyczaju chwalić się swoją codziennością, to podczas rozmowy z Rewią zrobiła wyjątek. Szczerze opowiedziała o poczuciu winy, jakiego doświadczyła, kiedy był moment, że nie mogła pogodzić pracy z wychowywaniem synka.

Codziennie spędzałam na planie serialu po 12 godzin. Odbijało się to na moim zdrowiu, do tego doszło poczucie winy związane z synem.Wyszłam z domu, gdy miał rok, a wróciłam, gdy miał pięć lat – wyznała.

Na szczęście przyszedł moment, kiedy powiedziała dość.

Pamiętam moment, kiedy się okazało, że nie panuję nad domowymi sprawami. Xawery miał w przedszkolu malowanie pisanek, a ja rozpoczynałam wtedy o późniejszej godzinie. Mogłam malować z nim, ale zapomniałam o tym. Odwiozłam go do przedszkola i wróciłam do domu. I nagle telefon z przedszkola. Mój syn płakał, bo wszyscy rodzice byli, poza mną – mówiła.

To był punkt zwrotny w jej życiu. Dzisiaj Xawery kończy już 11 lat, a mamę ma u swojego boku. Przy tym nie ucierpiała kariera aktorki, o czym możemy się przekonać, oglądając najnowsze produkcje z jej udziałem.

Agnieszka Dygant świętuje urodziny syna zdjęciem w ciąży

Czas jest łaskawy dla Agnieszki Dygant. Od lat zachwyca nienaganną sylwetką i urodą. W środę, 10 marca, udostępniła na Instagramie zdjęcie sprzed 11 lat, na którym jest w ciąży, a jej brzuszek jest już bardzo duży. Aktorka podczas TeleKamer w 2010 roku oczekiwała narodzin synka. Wyglądała kwitnąco. Aż trudni uwierzyć, że Xawery to już nastolatek.

11 lat minęło:) Xawery. #nastolatek #urodziny #happybirthday #memories – napisała.

Dygant wystąpiła wówczas w sukni duetu Paprocki i Brzozowski. Kreacja pięknie uwydatniła jej brzuszek. Wręczała wówczas statuetkę. Sama także jest wielokrotną laureatką TeleKamery. Zdobyła dziewięć nominacji w kategorii Aktorka, dwukrotnie zwyciężając w 2006 i 2008 roku i czterokrotnie zajmując 2. miejsce – w 2005, 2007, 2009 i 2015 roku.

Aktorka uroczym wpisem podbiła serca internautów. W komentarzach cała masa życzeń dla jej syna Xawerego.


Agnieszka Dygant świętuje urodziny syna

Agnieszka Dygant świętuje urodziny syna

Agnieszka Dygant - TeleKamery 2010

Agnieszka Dygant - TeleKamery 2010

Agnieszka Dygant - TeleKamery 2010

Agnieszka Dygant - TeleKamery 2010

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×