Agnieszka Dygant w pięknych słowach pożegnała serialową babcię Apolonię. Widać, że łączyła je szczególna więź

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Krystyna Rutkowska-Ulewicz nie żyje. Kultowa babcia Apolonia z Niani miała 87 lat. Agnieszka Dygant postanowiła w piękny sposób pożegnać serialową koleżankę.

W poniedziałkowe popołudnie media obiegła bardzo smutna wiadomość. Zmarła Krystyna Rutkowska-Ulewicz, która wcielała się w jedną z głównych postaci w kultowym serialu Niania. Przez lata pojawiała się tam jako zabawna babcia Apolonia, a dzięki temu wcieleniu i fenomenalnej grze wzbudzała nie tylko uśmiech wszystkich fanów tego serialu, ale także ich ogromną sympatię. Informacja o jej śmierci pojawił się na oficjalnym Facebooku strony  filmpolski.pl.

31 stycznia zmarła w Warszawie w wieku 87 lat aktorka Krystyna Rutkowska-Ulewicz. W swojej karierze zagrała ponad 100 ról filmowych i telewizyjnych. Największą popularność przyniosła jej rola babci głównej bohaterki w serialu „Niania” – napisano.

Gwiazda miała na swoim koncie ogromny dorobek artystyczny. Chociaż nigdy nie udało jej się zagrać głównej roli, to mogliśmy ją zobaczyć na planie ponad 100 filmów i seriali. Występowała w takich produkcjach jak:  Boża podszewka, Klan, 13 posterunek, Na dobre i na złe, M jak miłość, Plebania czy Niana. Fani aktorki od wczoraj publikują w sieci kondolencje i słowa otuchy dla jej najbliższych. Zmarłą gwiazdę wspomina również Agnieszka Dygant.

Agnieszka Dygat żegna serialową Apolonię

Serial Niania okazał się wielkim komercyjnym hitem. Agnieszce Dygant, która wcieliła się w kultową już rolę opiekunki do dzieci Franciszki Maj, przyniósł ogromną sławę. Również pozostali aktorzy grający w sitcomie nie mogli narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów. Jedną z takich osób była właśnie Krystyna Rutkowska-Ulewicz, która fenomenalnie wcieliła się w postać zabawnej babci głównej bohaterki. Agnieszka spędziła z nią na planie mnóstwo czasu, ponieważ obydwie aktorki grały we wielu wspólnych scenach. Teraz serialowa Franciszka Maj postanowiła w piękny sposób pożegnać zmarłą gwiazdę.

Agnieszka Dygant zamieściła na swoim profilu czarno-białe zdjęcie Rutkowskiej, pod którym napisała kilka pięknych słów. Widać, że aktorki darzyły się wielką sympatią.

Krysiu kochana. Dziękuję za wszystkie wspólne chwile, za Twoją młodzieńczość , niepoprawność i energię. Cośmy się uśmiały to nasze.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo wpisów od fanów, który składają kondolencje, ale również wspominają aktorkę w kultowej roli Apolonii Maj. Krystyna Rutkowska zmarła 31 stycznia 2021 roku w wieku 87 lat.


Krystyna Rutkowska-Ulewicz

Krystyna Rutkowska-Ulewicz

Krystyna Rutkowska-Ulewicz nie żyje

Krystyna Rutkowska-Ulewicz nie żyje

Krystyna Rutkowska-Ulewicz nie żyje

Krystyna Rutkowska-Ulewicz nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×