Szukaj

Agnieszka Dygant dumnie pręży umięśniony brzuch: „Cuda ludzie, cuda”. Faktycznie – wygląda cudownie

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant dodała zdjęcie, na którym z dumą pokazuje swoje zgrabne ciało. Pod postem aktorki internauci prześcigają się w komplementach. Wszyscy chcą poznać sekret idealnej figury. 

Agnieszka Dygant na czerwonym dywanie zawsze zachwyca idealną figurą. Gwiazda nigdy nie narzekała na nadprogramowe kilogramy i mogła się cieszyć idealnymi kształtami. Aktorka jest niezwykle drobną i filigranową kobietą, dlatego może pozwolić sobie na każdą stylizację. Gdy tylko pojawia się na salonach, zawsze skupia na sobie uwagę reporterów.

Czas kwarantanny i izolacji pozwolił jej jeszcze bardziej skupić się na już i tak idealnej urodzie. Na profilu Agnieszki w ostatnim czasie pojawiło się wiele zdjęć, które pokazują, jak spędza swój wolny czas. To bardzo wyjątkowe kadry, ponieważ zazwyczaj niewiele zdradza. Ostatnio jednak pokazała nawet, jak przyrządza obiad w piżamie. Dygant swój wolny czas spędza w domu na wsi i tam relaksuje się na łonie natury. Nie zapomniała również o ćwiczeniach. Jej ostatni post wzbudził spore zamieszanie wśród fanów, którzy w komentarzach nie kryją słów zachwytu.

Agnieszka Dygant pokazała, jak ćwiczy. Ciało idealne

Aktorka ma już 47-lat, ale to wcale nie przeszkadza, by mogła pochwalić się swoim wyglądem. Idealna figura i nietuzinkowa uroda sprawiają, że nadal wzbudza zachwyt, czego dowodem są komentarze pojawiające się pod jej postami. Widać, że gwiazda regularnie ćwiczy i bardzo o siebie dba. Zgrabnego ciała i prężnych mięśni mogłaby jej pozazdrościć wiele dwudziestolatek.

W jej social mediach właśnie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w sportowym stroju. Aktorka ma na sobie czarny, sportowy top, oraz krótkie spodenki, które eksponują jej zgrabne nogi. Uwagę zwraca też idealnie płaski brzuch z zarysowanymi mięśniami, oraz bicepsy, które z dumą pręży, pozując w ogrodzie.

Cuda ludzie cuda! Wrzuciłam wieczorem pod poduszkę płytę wiadomo czyją… rano wstaję i takie muły – czytamy pod zdjęciem.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych obserwatorek, które chcą poznać sekret idealnego ciała aktorki.

  • Wrzuci Pani trochę info o tym, jak ćwiczy?
  • Co za figura!
  • Imponująca figura!
  • Wow, też chce tak wyglądać.
  • Jaka to płyta? Rewelacyjnie Pani wygląda.

Zdjęcie aktorki w zabawny sposób skomentowała również Dorota Szelągowska. Projektantka wnętrz znana jest z zabawnego usposobienia i ogromnego dystansu do siebie.

Ja od kiedy mam aplikację jednej trenerki to normalnie nie nadążam za mięśniami. Jeszcze nie odpaliłam, ale płacę od roku abonamet i działa – napisała pod zdjęciem Agnieszki Dygant.

Nie pozostaje nam nic innego, jak przyłączyć się do wszystkich zachwytów. Aktorka ma bowiem figurę idealną.

 

 

 

 

 


Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant - komentrz Doroty Szelągowskiej

Agnieszka Dygant - komentrz Doroty Szelągowskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×