Agnieszka Dygant pierwszy raz opowiedziała o 12-letim Xawerym. Przed nimi trudny okres. „Nie chciałabym stracić kontaktu z moim synem”

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant rzadko mówi publicznie o swoim 12-letnim synu. Okres dojrzewania nie jest najłatwiejszy dla Xawerego i jego mamy. Jak sobie z tym radzą?

Agnieszka Dygant to jedna z najbardziej lubianych przez widzów aktorek. Jej wielka sława rozpoczęła się od momentu, w którym pojawiła się w serialu Niania. Ten hitowy sitcom doczekał się kilku sezonów, a już od samego początku gromadził przed telewizorami rekordową liczbę widzów.

Do ostatniego odcinka nie tracił swojej popularności i nawet po kilku latach od zakończenia emisji powtórkowe odcinki cały czas cieszą się sporą oglądalnością. Agnieszka dzięki serialowi nie mogła się opędzić ani od kolejnych propozycji, ani od fanów. Szybko doczekała się kolejnych ciekawych kontraktów i ról, w których mogła pokazać nie tylko swój wielki komediowy talent.

Agnieszka prowadzi też swój kanał w social mediach, gdzie jednak skupia się bardziej na pracy, ale pokazuje też urywki z życia prywatnego. Zdarzyło się zobaczyć na kadrach, które udostępnia jej syna, ale skrzętnie ukrywała jego twarz. W nowym wywiadzie mocno rozgadała się o Xawerym.

Agnieszka Dygant o relacji z 12-letnim synem

Gwiazda od wielu lat jest związana z producentem Patrickiem Yoką, a para w 2010 roku doczekała się syna, Xawerego. Aktorka niezwykle rzadko mówi o synu w mediach, ale ostatnio ku uciesze fanów rozgadała się o relacjach z 12-letnim chłopcem. Przyznaje, że okres dorastania to bardzo trudny czas.

Rolą rodzica jest dotrzeć do swojego dziecka. Jeżeli jest zadbane emocjonalnie, to rodzic wie, jak do niego dotrzeć. Choć czas dorastania nie jest łatwym momentem. Przychodzą takie emocje i takie chwile, w których nie wiemy, dlaczego ja idę do jednego pokoju, mój syn do drugiego i lepiej się rozejść, żeby nie było wielkiej wojny – zdradziła w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Dodała, że stara się podchodzić do wszystkiego ze spokojem, ponieważ ma silną relację z synem i nie chciałaby, aby uległo to zmianie.

Staram się (rozmawiać z Xawerym o emocjach – red.). Nie chciałabym nigdy stracić kontaktu z moim synem. Mamy bardzo silną relację i mam nadzieję, że będziemy ją utrzymywać przez całe życie – zdradziła w rozmowie z serwisem.

Trzeba przyznać, że to wyjątkowo szczere zwierzenia Agnieszki, która zazwyczaj milczy na temat swojego syna.


Agnieszka Dygant i syn Xawery

Agnieszka Dygant i syn Xawery

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Komentarze

  • Gość pisze:

    Ten jej syn zapowiada się na mega urodowo faceta !!!
    oby sodówka do głowy nie udezyła

  • Gość pisze:

    Dwunastolatek, to dopiero zaczyna dojrzewać. Poczekamy aż będzie miał 16-17 lat i wtedy mimo „ „zaopiekowania emocjonalnego” dopiero będzie trudno się z nim porozumieć. A potem….nigdy już nie będzie tym, kim był a Wasza relacja zmieni się bezpowrotnie. Powodzenia pani Agnieszko, ja szczęśliwie mam już to za sobą.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×