Agnieszka Dygant czaruje w nowej fryzurze. Gwiazda zaskoczyła blondem na głowie. Jest efekt WOW!

Agnieszka Dygant jest blondynką

Agnieszka Dygant jest blondynką

Agnieszka Dygant opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w nowej fryzurze. Jak wygląda w blond włosach? Co piszą internauci?

Agnieszka Dygnat to aktorka, która ma już ugruntowaną pozycję w polskim show-biznesie. Reżyserzy chętnie z nią współpracują, a widzowie kochają za jej kreacje, od tych komediowych, po dramatyczne. Pojawiła się w serialach takich jak Na dobre i na złeFala zbrodni, Niania oraz Prawo Agaty. Wystąpiła też w Listach do M..

Czas jest łaskawy dla Agnieszki Dygant. Od lat zachwyca nienaganną sylwetką i urodą. Przyzwyczaiła nas do ciemnych włosów, którym jest wierna od lat. Tymczasem okazuje się, że jest jej niezwykle do twarzy w blondzie.

Zobacz: Zero botoksu i wypełniaczy. Dygant ujawnia, jak poprawiła swoją urodę. Trochę szok. „To nie jest jeszcze efekt końcowy”

Agnieszka Dygant jest blondynką. Jak wygląda?

Kariera Agnieszki Dygant ruszyła z kopyta po jej udziale w Niani, ale w pewnym momencie praca dosyć mocno dała się jej we znaki. Chociaż aktorka nie ma w zwyczaju chwalić się swoją codziennością, to podczas rozmowy z Rewią zrobiła wyjątek. Szczerze opowiedziała o poczuciu winy, jakiego doświadczyła, kiedy był moment, że nie mogła pogodzić pracy z wychowywaniem synka, a życie rodzinne mocno cierpiało, gdy ona eksploatowała się na planach.

Codziennie spędzałam na planie serialu po 12 godzin. Odbijało się to na moim zdrowiu, do tego doszło poczucie winy związane z synem.Wyszłam z domu, gdy miał rok, a wróciłam, gdy miał pięć lat – wyznała.

Na szczęście przyszedł czas, kiedy Agnieszka postanowiła odzyskać panowanie nad swoim życiem i powiedziała dość.

Pamiętam moment, kiedy się okazało, że nie panuję nad domowymi sprawami. Xawery miał w przedszkolu malowanie pisanek, a ja rozpoczynałam wtedy o późniejszej godzinie. Mogłam malować z nim, ale zapomniałam o tym. Odwiozłam go do przedszkola i wróciłam do domu. I nagle telefon z przedszkola. Mój syn płakał, bo wszyscy rodzice byli, poza mną – mówiła.

To był punkt zwrotny w jej życiu, a od tego momentu świetnie zrównoważyła pracę i życie rodzinne. Nie ucierpiała na tym jej kariera, a ona może nadal pochwali się gronem wiernych fanów, którzy czekają na produkcje z jej udziałem i obserwują ją w social mediach.

Ku ich radości Agnieszka Dygant podzieliła się zdjęciem, na którym zaprezentowała się w nowej fryzurze. Postawiła na blond. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Rany… ile szczęścia daje słońce:)
Ale byliśmy dzielni tej zimy, order dla każdego!!! A teraz wiosno trwaj – napisała.

Agnieszka wygląda fenomenalnie w burzy blond włosów. Internauci zachwycają się jej odmienionym wyglądem:

  • Ale hery…cudo – Tamara Arciuch.
  • Piękna – Kasia Zielińska.
  • Piękna kobieta i te długie włosy!
  • Pani jest po prostu piękna!

Jak wam się podoba Agnieszka Dygant w blond włosach?


Agnieszka Dygant jest blondynką

Agnieszka Dygant jest blondynką

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant powiększyła usta?

Agnieszka Dygant powiększyła usta?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×