Szukaj

Agnieszka Dygant pokazała mamę i młodszą siostrę. 30-letnia Natalia wygląda jak nastolatka

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant niezbyt często dzieli się życiem prywatnym. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek. Poznaliśmy jej mamę i siostrę. Ależ one podobne do siebie.

Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. I niewątpliwie tych, które mogą pochwalić się nienaganną figurą i nietuzinkową, oryginalną urodą. Ma na swoim koncie  dziewięć nominacji do TeleKamer w kategorii aktorka. Dwukrotnie zwyciężyła. Fani kochają ją przede wszystkim za role w serialach: Niania oraz Prawo Agaty.

Była żoną aktora – Marcina Władyniaka. Jej obecnym partnerem jest reżyser i scenarzysta – Patrick Yoka, z którym ma 10-letniego syna Xawerego.

Agnieszka Dygant pokazała siostrę i mamę

Agnieszka niechętnie opowiada o swoim prywatnym życiu, ale czasem zdarza się, że zdradzi jakieś swoje słabości. Sama przyznaje, że słabo gotuje, ale ma nadzieję, że kiedyś to się zmieni:

Szczerze mówiąc słabo gotuję i nie bardzo lubię. Ale lubię dobrze pojeść. No trudno nikt nie jest doskonały. Kiedyś się poprawię i zacznę pichcić na potęgę. Ale póki co… catering pichci za mnie – napisała na Instagramie.

Nie znamy ani jej dziecka, ani mieszkania, ani nawet balkonu. Jednak ostatnio Agnieszka pokazała nam niezwykle ważne kobiety jej życia. Jedna to mama, a druga to 17 lat młodsza od niej siostra Natalia.

Nasza Mama. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam – napisała wczoraj aktorka pod zdjęciem.

W jednym z wywiadów aktorka zdradziła, że nie jest typem córki, która opowiada mamie o swoich problemach. Nie chce, by ta się martwiła.

Każdy ma inny układ z rodzicami, inny charakter. Ja nie czuję się dobrze, opowiadając o problemach, w moim przypadku to nie działa. Bardziej się denerwuję tym, że mama wie i się martwi. Dlatego mówiąc o problemach, lubię dawać poczucie, że panuję nad sytuacją. Zawsze wszystko przedstawiam bardziej pozytywnie. A jeśli informacja jest z gatunku piorunujących, przedstawiam ją z pozycji siły. To znaczy, próbuję ją przekazać tak, żeby ten ktoś miał poczucie, że dobrze się stało, że to moja decyzja i mam nad tym władzę – opowiadała w Gali.

Pomimo różnicy wielu Agnieszka ma świetny kontakt ze swoją młodszą siostrą.

Mamy podobny uśmiech, szerokodziąsłowy, jak go nazywam. A co do charakteru, myślę, że Natalia jest ode mnie znacznie bardziej asertywna – wyznała aktorka w Vivie!.

Dostrzegacie podobieństwo?


Siostra Agnieszki Dygant

Siostra Agnieszki Dygant

Agnieszka Dygant z mamą i siostrą

Agnieszka Dygant z mamą i siostrą

Agnieszka Dygant – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Agnieszka Dygant – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×