Szukaj

Agnieszka Dygant wraca na salony! Po długim okresie wojaży zatęskniła za show-biznesową adrenaliną! [WIDEO]

Agnieszka Dygant wraca na salony

Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Szczyt popularności gwiazda osiągnęła w momencie, w którym wcieliła się w rolę Frani Maj w hicie TVN Niania. Od tamtej pory aktorka jest bardzo rozpoznawalna i dostaje multum propozycji filmowych.

Niedługo po zakończeniu emisji sitcomu, gdzie Agnieszka grała główną rolę, dostała ofertę pracy na planie serialu Prawo Agaty. Za produkcję znów była odpowiedzialna stacja TVN, a Dygant wcieliła się po raz kolejny w czołową bohaterkę.

Dodatkowo gwiazda zagrała w wielu filmach, które cieszyły się dużą popularnością w kinach m.in. Listy do M. i Listy do M. 2.

Gdy padł ostatni klaps przy realizacji Prawa Agaty, Agnieszka postanowiła zrobić sobie dłuższą przerwę. Odsunęła się na kilka miesięcy od mediów, nie pojawiała się na warszawskich eventach, portale plotkarskie również zapomniały o istnieniu aktorki.

Lecz jak mogliśmy zobaczyć w porannym wydaniu Dzień Dobry TVN, Agnieszka Dygant wróciła na salony, a Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać aktorkę, co się u niej działo przez ten czas medialnej absencji.

Ja sobie bardzo cenię taką przerwę. Jak ją masz, to robi się taka przestań dla innych rzeczy. Już nie mówie o tym, że można coś przeczytać, zobaczyć, zwiedzić. Ale też przestrzeń na to, żeby się otworzyć na nowe rzeczy. Ja sobie kiedyś zarzekałam, ze nie pójdę do Kuby Wojewódzkiego, nie otworzę Instagrama. Ale w momencie kiedy masz głód tych rzeczy, bo zaczynasz znikać,na własne życzenie, czy nie, to zaczynasz tęsknić za tą adrenaliną i dzięki temu otwierasz się na nowe wyzwania – przyznała aktorka podczas wywiadu.

Agniesza Dygant będzie również gościem w jednym z odcinków nowego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego, co też bardzo chętnie skomentowała podczas krótkiej rozmowy.

Było uroczo. Bałam się, bo to jakieś wyzwanie. Ale Kuba to w końcu dżentelmen – wyznała z uśmiechem gwiazda.

Całą rozmowę z Agnieszką Dygant możecie zobaczyć poniżej:

 

Bezrobotna Agnieszka Dygant podróżuje po całym świecie! Z czego żyje znana aktorka?

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant


Czy lubisz Agnieszkę Dygant?

×