Szukaj

Agnieszka Dygant ma poważne problemy ze zdrowiem! Lekarze załamują ręce, ale gwiazda nie jest skora do podjęcia leczenia!

Agnieszka Dygant zmaga się z chorobą

Agnieszka Dygant zmaga się z chorobą

Agnieszka Dygant zmaga się z problemami zdrowotnymi

Agnieszka Dygant, którą od lat możemy oglądać na małym i dużym ekranie, jest zdecydowanie jedną z bardziej lubianych aktorek. Zwalający z nóg uśmiech podbił nasze serca już w słynnej Niani, serialu TVN z 2005 roku. Gwiazda miała nawet okazję ponownie wcielić się w rolę Niani, choć w zgoła innym wydaniu – zagrała u Patryka Vegi w filmie Kobiety Mafii, który bije w polskich kinach rekordy popularności.

Niestety, jak się okazuje, szczęśliwe życie zawodowe ukryte jest pod cieniem problemów prywatnych. W rozmowie z Rewią gwiazda przyznała, że ma poważne problemy z kręgosłupem:

Mam kontuzję kręgosłupa. Muszę chodzić na różne ćwiczenia. Dlatego dużo mnie to kosztuje, bo nie lubię się ruszać. Nie mam jednak wyboru, muszę naprawić kręgosłup

Jak się okazuje, do kontuzji doszły jeszcze zmiany zwyrodnieniowe. Artystka musi unikać chodzenia na obcasach i dźwigania, powinna się oszczędzać. Bóle kręgosłupa towarzyszyły jej od dłuższego czasu – zdecydowała się wtedy na masaże lecznicze, które niestety pomagały tylko na krótką metę.

Kiedy aktorka wreszcie zdecydowała się na wizytę u lekarza, z badań i prześwietleń wynikło, że musi regularnie ćwiczyć, inaczej jej stan zdrowia zacznie się pogarszać. Niezbyt spodobało się to Dygant, która stara się stronić od sportu.

Ja się brzydzę gimnastyką i nawet na sport w telewizji nie lubię patrzeć. Po prostu jestem zmęczona kiedy patrzę, jak ktoś się męczy – opowiadała niedawno Rewii

Stwierdzenie, że wiele osób się z nią absolutnie zgadza nie będzie kłamstwem, ale i tak powinna o siebie zadbać.

44-letnia Agnieszka Dygant pokazała swoją twarz bez makijażu! Młodsze aktorki mogą przez nią wpaść w kompleksy!

Agnieszka Dygant blondynką?! Gwiazda zafundowała fanom niezły szok z samego rana! “BOSKA!”

Patryk Vega nie zna litości. Agnieszka Dygant ujawniła smaczki z planu [WIDEO]


Agnieszka Dygant – Kobiety mafii, premiera filmu

Agnieszka Dygant – Kobiety mafii, premiera filmu

Agnieszka Dygant - Maciej Zień, pokaz wiosna lato 2018

Agnieszka Dygant - Maciej Zień, pokaz wiosna lato 2018

Agnieszka Dygant – Czy to Ty?, Teatr Capitol, premiera sztuki

Agnieszka Dygant – Czy to Ty?, Teatr Capitol, premiera sztuki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×