Agnieszka Dygant zaplanowała urlop. Jej partner nawet nie chce słyszeć o miejscu, które wybrała

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant i jej partner Patrick Yoka mają poważny problem dotyczący tegorocznych wakacji. Każde z nich ma inne plany co do urlopu. Czy uda im się pogodzić w tej kwestii?

Agnieszka Dygant podbiła serca widzów, gdy pojawiła się w serialu Niania. Wcielając się w postać bardzo zabawnej i rezolutnej opiekunki do dzieci, bawiła i wzruszała do łez. To właśnie rola Frani Maj przyniosła jej wielką rozpoznawalność. Serial doczekał się kilku sezonów, a widzowie do tej pory chętnie oglądają powtórki. Aktorka nie stała się jednak gwiazdą jednej roli i szybko dostała kolejne propozycje pracy. W Prawie Agaty i Listach do M. udowodniła, że przed kamerą jest jak kameleon.

W parze za zawodowymi sukcesami Agnieszce udało się stworzyć również udany związek. Po pierwszym niezbyt szczęśliwym małżeństwie z Marcinem Władyniakiem znalazła szczęście u boku scenarzysty Patricka Yoki. Para jest razem od ponad 11 lat, wspólnie wychowuje syna Xawerego.

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka nie mogą się dogadać

Aktorka razem ze scenarzystą stworzyli bardzo udaną rodzinę i stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Jak informuje magazyn Rewia, są jednak kwestie, w których trudno im się dogadać. Jedną z nich jest to, jak cała rodzina spędza wakacje. Agnieszka ma być znana ze swojej oszczędności, dlatego co roku ma namawiać partnera na wyjazd pod namioty.

Reżyser przyzwyczaił się do tego, a nawet cieszył, że ma tak gospodarną partnerkę. Jednak, gdy jakiś czas temu aktorce przyszła ochota na wyjazd pod namiot, lekko się przeraził. Nie ukrywał, że woli spędzać letni urlop w luksusowym hotelu, a kiedy potrzebuje odpocząć, chce do tego mieć wygodne łóżko. Już kilka razy udało mu się przekonać ukochaną do zmiany planów – czytamy w Rewii.

W tygodniku możemy przeczytać także wypowiedź przyjaciela pary, który obawia się o ich tegoroczne wakacje. Po długim czasie obostrzeń ceny w kurortach mocno wzrosły, a jak informuje aktorka i scenarzysta nie mają obecnie wielu zleceń:

Ceny w Polskich kurortach już na wiosnę poszybowały ostro w górę, ale i tak pewnie latem będzie ciężko o kwatery. Jeśli zaś chodzi o zagraniczne wakacje, to sytuacja nadal jest niepewna. Poza tym od czasu zakończenia Rodzinki.pl Patrick nie pracuje przy żadnej nowej produkcji. Podobnie zresztą, jak Agnieszka…

Tygodnik zastanawia się też, czy w tym roku wyjazd pod namioty, o którym od dawna już marzy Agnieszka, nie byłby w ich sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Co o tym myślicie?


Agnieszka Dygant i Patrick Yoka mają kryzys?

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka mają kryzys?

Patrick Yoka, Agnieszka Dygant - premiera filmu Służby Specjalne

Fotografia: AKPA

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka z synem

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×