Agnieszka Dygant w ciąży!

Agnieszka Dygant

Fotografia: AKPA

Agnieszka Dygant i Leszek Lichota w rolach naszych ulubionych prawników wracają na ekrany telewizorów już na 2 września (zobacz: Leszek Lichota odchodzi z „Prawa Agaty” i wyjeżdża do Australii? Mamy komentarz aktora). Kolejna seria Prawa Agaty przyniesie wiele zwrotów akcji.

W 6. sezonie dalej będziemy się przyciągać, rozciągać, odpychać – powiedział Leszek Lichota dla TVN. – Myślę, że będzie taki element, który może nas połączyć na wieki, ale nie wiemy jak to się wszystko zakończy.

 

Będą się często spotykać. W związku z tym, że nie ma ich często razem z kancelarii, to oni będą się spotykać na sali rozpraw w sumie dość często. Jakoś tak niesamowicie się życie zaplata, że oni właśnie wtedy często się spotykają na sali rozpraw, właśnie wtedy, kiedy między nimi tak się pokomplikowało – zdradziła Agnieszka Dygant. – W 6. sezonie będzie pot, krew, łzy, rock and roll i tak jak już mówiłam…
…wszystko oprócz seksu – dodał aktor.

I tutaj Leszek Lichota się albo zagalopował, albo chciał zmylić fanów serialu. Ten sezon przyniesienie właśnie zmiany nie tylko w kancelarii, ale też w życiu prywatnym Agaty, która będzie w ciąży! Bohaterka będzie długo się wahać jak ma o tym powiedzieć Dębskiemu – przecież postanowili się rozstać! Ostatecznie decyduje, że informację póki co zachowa dla siebie i…Dowiecie się niebawem!

Agnieszka Dygant

Fotografia: screen z Prawoagaty.tvn.pl/aktualnosci,770,n/wielkie-zmiany-w-6-serii-prawa-agaty,129535.html

Leszek Lichota, Agnieszka Dygant i Daria Widawska

Fotografia: AKPA

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×