Agnieszka Dygant buduje dom! Podekscytowana pochwaliła się postępem prac. Pierwsze zdjęcia trafiły do sieci. Będzie pięknie!

Agnieszka Dygant buduje dom

Agnieszka Dygant buduje dom

Agnieszka Dygant i jej mąż postanowili wybudować dom. Tuz po świętach aktorka po raz pierwszy opowiedziała o postępie prac. Pokazała też pierwsze zdjęcia. 

Agnieszka Dygant to aktorka, która sławę zyskała głównie za sprawą brawurowo zagranych ról w serialach. Najpierw pojawiła się w roli salowej Mariolki w Na dobre i na złe, a później dostała główną rolę w kultowej już Niani. Zabawne przygody Frani Maj pokochali widzowie, a produkcja doczekała się kilku sezonów. Przez cały ten czas gromadziła przed telewizorami tłumy, a fani nie ukrywają, że chętnie zobaczyliby kontynuację losów ulubienicy.

Aktorce umiejętnie udaje się łączyć życie zawodowe z rodzinnym szczęściem. Agnieszka od kilku lat jest związana z producentem Patrickiem Yoką. Tworzą zgrany duet i wspólnie wychowują syna Xawerego. Dygant niezwykle rzadko mówi o synu w mediach, ale ostatnio rozgadała się o relacjach z 12-latkiem.

Rolą rodzica jest dotrzeć do swojego dziecka. Jeżeli jest zadbane emocjonalnie, to rodzic wie, jak do niego dotrzeć. Choć czas dorastania nie jest łatwym momentem. Przychodzą takie emocje i takie chwile, w których nie wiemy, dlaczego ja idę do jednego pokoju, mój syn do drugiego i lepiej się rozejść, żeby nie było wielkiej wojny – zdradziła w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Ponieważ ma silną relację z synem i nie chciałaby, aby uległo to zmianie, stawia na rozmowę.

Staram się (rozmawiać z Xawerym o emocjach – red.). Nie chciałabym nigdy stracić kontaktu z moim synem. Mamy bardzo silną relację i mam nadzieję, że będziemy ją utrzymywać przez całe życie – zdradziła w rozmowie z serwisem.

Jest też aktywna w social mediach. Właśnie zaczęła relacjonować budowę domu. Nie ukrywa, że jest podekscytowana.

Agnieszka Dygant buduje dom

W środę na Instagramie Agnieszki Dygant pojawiła się relacja, w której aktorka zdradziła, że razem z mężem postanowili zbudować dom.

Jadę na budowę. Od czasów ukończenia więźby tam nie byłam. […] Jak się przechodzi proces budowy domu, to zaczyna się mieć pojęcie, na czym to wszystko polega. Te ustalenia, decyzje podejmowane z architektem i mężem-wężem… – mówiła aktorka.

Pokazała też pierwsze zdjęcia. Już widać, że szykuje się przytulne gniazdko. Ze zdjęć można też wywnioskować, że działka także jest urokliwym miejscem. Tylko zajrzyjcie do naszej galerii.

Tak Agnieszka Dygant dba o formę

Reporterka Jastrząb Post zapytała Dygant co robi, że zachowuje świetny wygląd.

Nie jestem tego taka pewna (tak zareagowała na nasz komplement – przyp. red.). Z roku na rok jest jednak coraz więcej linii znaczących, mówiących o moim wieku. Ja mam taką nadzieję, że jestem takim typem, który jak stare wino, z roku na rok będzie do pewnego czasu wyglądał dosyć fajnie, bo potem będzie jak będzie, zobaczymy. Ale nie narzekam. Przyjmuję ten komplement o tyle, że ja teraz też się ze sobą dobrze czuję. Już wiem, w czym mi jest fajnie, w czym się lubię. Już nie eksperymentuję. Wiem, że falbany, koronki nie dla mnie. Wiem, że się lepiej czuję w prostych rzeczach i wybieram proste stylizacje. Rozpoznanie siebie też pomaga.

Jak się odżywia?

Różnie to jest. Miałam takie momenty, że unikałam glutenu, czy innych rzeczy. A teraz nie. Teraz po prostu jem wszystko, co mi smakuje.


Agnieszka Dygant buduje dom

Agnieszka Dygant buduje dom

Agnieszka Dygant buduje dom

Agnieszka Dygant buduje dom

Agnieszka Dygant buduje dom

Agnieszka Dygant buduje dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×