Na próżno szukać u niej zmarszczek czy przebarwień
Agnieszka Dygant bez makijażu
Co porabiały polskie gwiazdy w oscarowy weekend?
Agnieszka Dygant postawiła na totalny "luzik". Gwiazda kinowego hitu
Kobiety mafii spędziła niedzielę na kanapie, obłożona gazetami, poduszkami i z rosołem na wyciągnięcie ręki.
Odpoczywała Dygant i jej cera. Aktorka postanowiła udokumentować swoje niedzielne lenistwo i opublikowała na Instagramie urocze selfie. Dzięki temu wiemy, że tego dnia Agnieszka się nie umalowała.
Na zdjęciu widać jej zrelaksowaną, roześmianą twarz wśród poduszek. Wzięliśmy fotkę pod lupę i jesteśmy pod wrażeniem!
Skóra aktorki jest w świetnym stanie. U 44-latki nie widać ani zmarszczek, ani przebarwień. Delikatny połysk dodaje jej cerze świeżości.
Dygant bez makijażu podoba nam się jeszcze bardziej niż w make-upie. A wy co myślicie o naturalnej urodzie aktorki?
https://jastrzabpost.pl/newsy/agnieszka-wozniak-starak-bez-makijazu-choroba-zdjecia_643945.html
https://jastrzabpost.pl/newsy/paulina-sykut-bez-makijazu-jak-wyglada-zdjecia-bez-retuszu_643126.html
https://jastrzabpost.pl/newsy/kasia-warnke-zminila-kolor-wlosow-ma-nowa-fryzure-do-roli_645138.html
Zobacz także: 44-letnia Agnieszka Dygant pokazała swoją twarz bez makijażu! Młodsze aktorki mogą przez nią wpaść w kompleksy!