Szukaj

Agnieszka Chylińska wpadła do Zielonej Góry i zrobiła szaloną sesje na posadzce w garażu. „Jak Barbie z kosmosu”

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszce Chylińskiej energii i poczucia humoru nie brakuje. Właśnie ruszyła w trasę koncertową, a w Zielonej Górze zrobiła szaloną sesję na podłodze w garażu. Jak wyglądała? Fani komentują.

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek rodzimej sceny rockowej. Wielką sławę przyniosły występy razem z zespołem O.N.A. Kiedy zdecydowała się na występy solo, wydała trzy albumy studyjne. Krążki pokryły się potrójną platyną i złotem i ugruntowały jej pozycję.

Jest również autorką książek dla najmłodszych. Ma na swoim koncie już kilka publikacji, których bohaterką jest sympatyczna 8-letnia Zezia. Podczas kwarantanny czytała jej przygody swoim fanom na Instagramie. Nie ukrywała jednak, że brakuje jej koncertów.

W tym roku Chylińska świętuje swój jubileusz – minęło dwadzieścia pięć lat od momentu, w którym stanęła na scenie, więc zaplanowała trasę koncertową. Niestety wszystko pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Część występów przełożono, jednak od sierpnia na szczęście pokazuje się na scenie już regularnie. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN zapewniła, że organizatorzy bardzo się starają, żeby zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo:

To jest genialna historia, ponieważ to jest takie fajne wyciągnięcie ręki w stronę artystów, którzy po prostu chcą grać bez względu na to, czy coś krąży, czy nie krąży […] Będą to koncerty bezpieczne. Będą to koncerty, gdzie nie musimy się o nic martwić.

Agnieszka Chylińska w szalonej sesji w garażu

Agnieszka wystąpiła już w Ostródzie, potem był występ w Mrągowie i Płocku. Teraz artystka spotyka się z fanami w Zielonej Górze. To tam zaskoczyła metamorfozą i nowym, zielonym kolorem włosów. Mało tego, to w tym właśnie mieście powstała szalona sesja na podłodze.

View this post on Instagram

No to wpadłam do Zielonej Góry 🤣🍀

A post shared by TOP MANAGEMENT (@top.management.official) on

Fani są zachwyceni zdjęciem.

  • Wow ale sztos stylowka i te włosy.
  • Jak Barbie z kosmosu.
  • Fajna i piękna pani jest.
  • Ale czad – piszą.

Nie mniej zachwyceni są pod filmikiem instruktażowym dla młodych wokalistek, na którym Agnieszka z przymrużeniem oka pokazuje, jak należy się regenerować, jak jest dużo koncertów.


Agnieszka Chylińska w szalonej sesji

Agnieszka Chylińska w szalonej sesji

Agnieszka Chylińska odpoczywa między koncertami

Agnieszka Chylińska odpoczywa między koncertami

Agnieszka Chylińska odpoczywa między koncertami

Agnieszka Chylińska odpoczywa między koncertami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×