Szukaj

Agnieszka Chylińska w niebieskich włosach na spacerze z przyjaciółką. Emocjonalny wpis poruszył gwiazdy

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska rozpisała się na Instagramie o przyjaźni. Pokazała zdjęcie w niebieskich włosach ze spaceru z bliską osobą. Komentują gwiazdy.

Agnieszka Chylińska karierę zaczynała w zespole O.N.A. Zbuntowana wokalistka z charakterystycznym głosem bardzo szybko dorobiła się sporej grupy fanów.

Po pewnym czasie jej drogi z formacją się rozeszły. Ona sama przeszła niesamowitą metamorfozę i pokazała swoje bardzo kobiece oblicze. Zadbała o sylwetkę, przefarbowała włosy, a zmieniła garderobę. Rozpoczęła także solową karierę.

Mimo wielu obowiązków zawodowych Agnieszka doskonale łączy pracę z macierzyństwem. Ma troje dzieci. Jej najstarszy syn Ryszard ma 14 lat, córka Estera 10, a najmłodsza Krysia 7.

Wielkim zaskoczeniem dla fanów wokalistki była informacja o tym, że wydaje książkę dla dzieci. Kilka lat później, ma na swoim koncie ma już kilka bestsellerów. Jest autorką całej serii publikacji przedstawiających zabawne historie 8-letniej Zezi.

O życiu prywatnym czy o swoich emocjach w social mediach pisze nieczęsto. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i poruszyła temat przyjaźni.

Agnieszka Chylińska o przyjaźni

Najpierw na Instagramie Chylińskiej pojawił się post, w którym wróciła wspomnieniami do przeszłości. Pokazała dawne zdjęcie i podzieliła się kilkoma wspomnieniami. Wyznała, że wiele razy w życiu nie miała łatwo, a mimo to nie przestała przeć do przodu.

Wiele razy zaczynałam wszystko od początku. Wolałam biec przed siebie, budować nowe relacje, zdobywać nowe szczyty. Z czasem wszystko robiło się przykre i ołowiane. Im więcej pracowałam tym bardziej uważałam, że robię za mało.

Zdradziła, że nie wszystkie relacje były udane i przeżyła kilka rozczarowań, ale nigdy nie przestała wierzyć w ludzi.

Im bardziej angażowałam się w relację typu przyjaźń tym bardziej dostawałam po nosie, żeby nie napisać wprost: PO DUPIE. A jednak pomimo tylu zawodów ludźmi, których spotkałam i tylu ran, którymi mnie niektórzy z nich uraczyli nigdy nie przestałam wierzyć w drugiego człowieka. Żadne niepowodzenie czy w życiu zawodowym czy osobistym nie zabrało mi wiary w ludzi.

Wyjaśniła także, w jakich okolicznościach powstało zdjęcie.

Tu na zdjęciu sprzed 20 lat siedzę na pierwszych meblach w wynajmowanym mieszkaniu, gdzie postanowilam znowu zacząć wszystko od nowa. Ten sam zapał, ta sama energia jakby nie było smutnego wczoraj a w tle piosenka mojej Ukochanej Ireny Santor…” Każda miłość jest pierwsza, najgorętsza, najszczersza…”

Agnieszka Chylińska przeszła długą drogę do punktu, w którym jest obecnie. W najnowszym poście przyznała, że bardzo wiele zawdzięcza swojej agentce. Joanna pojawiła się na jej drodze w bardzo dobrym momencie, a teraz nie tylko współpracują, ale także są przyjaciółkami. Artystka podkreśliła, że mogła liczyć na swoją menadżerkę w każdych okolicznościach. Opublikowała także ich wspólne zdjęcie, kiedy spacerują nad Wisłą, trzymając się za ręce. W oczy rzucają się niebieskie włosy wokalistki.

Od 16 lat RAZEM. Mój Anioł Stróż. Moja Agentka. Przy Niej po raz pierwszy w życiu poczułam dumę z siebie, przy Niej zrozumiałam, że jestem wartościowym człowiekiem. Jesteśmy mamami, każda dźwiga codziennie swoje troski. Joasia zawsze z klasą obok mnie, dyskretnie, bez lansu. W pełni oddana, zaangażowana, niezmordowana. Tytan pracy. Lubię to zdjęcie. Joasia zawsze trzymała mnie za rękę nie tylko wtedy gdy odbieralam nagrody i dzierżyłam w rękach platynowe płyty. Trzymała mnie gdy było naprawdę ciemno, gdy upadałam, gdy błądziłam, gdy cierpialam lub „nie przynosiłam dochodów.” W świecie plotek, głupot i sezonowych przyjaźni ta relacja jest dla mnie jak piękny słoneczny dzień. Trzymajmy się za łapki Joasia.

Post poruszył internautów. Przyznają, że przyjaźń jest w życiu bezcenna. Komentują też gwiazdy, które potwierdzają, że taka agentka to skarb: Małgorzata Kożuchowska, Ola Szwed, Marcelina Zawadzka, Małgosia Ohme.


Agnieszka Chylińska z agentką

Agnieszka Chylińska z agentką

Agnieszka Chylińska uczciła Dzień Autyzmu 2021

Agnieszka Chylińska uczciła Dzień Autyzmu 2021

Agnieszka Chylińska 2011 vs. 2021

Agnieszka Chylińska 2011 vs. 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×