Szukaj

Wzruszona do łez Agnieszka Chylińska chwali się urodzinowymi prezentami! Widać, że to była szalona imprezka!

Agnieszka Chylińska urodziny

Agnieszka Chylińska urodziny

Agnieszka Chylińska z okazji swoich 43. urodzin zagra koncert podczas Polsat Superhit Festiwal 2019. Gwiazda pokazała zdjęcia z przygotowań do występu, na których pochwaliła się urodzinowymi niespodziankami jakie czekały na nią na miejscu.

Agnieszka Chylińska 23 maja obchodziła swoje 43. urodziny. Gwiazda postanowiła nie pozostawiać takiej okazji bez odpowiedniej celebracji, czym pochwaliła się na Instagramie. Piosenkarka pokazała kilka zdjęć z przygotowań do swojego urodzinowego koncertu, który zagra już dzisiaj w ramach sopockiego Polsat Superhit Festiwal.

Taka publikacja mogła być dla niektórych sporym zaskoczeniem, bowiem wykonawczyni hitu Mam zły dzień raczej stara się oddzielać życie prywatne od mediów i nieczęsto zdarza się jej opublikować w sieci coś, co zdradza wątki ze spraw osobistych. Okazja jednak jest naprawdę wyjątkowa, zatem nic dziwnego, że Agnieszka postanowiła nagiąć własne reguły i pochwalić się swoim obserwatorom, jak świętuje swoje święto.

Chylińska zdradziła, że w przerwie pomiędzy próbami w Operze Leśnej, czekało na nią kilka niespodzianek przygotowanych przez organizatorów wydarzenia i kolegów z pracy. Były zatem białe róże, która piosenkarka tak bardzo lubi, oraz pyszny tort z lukrową polewą i ciekawym zdobieniem – na wierzchu można było zobaczyć zbiór najlepszych zdjęć Agnieszki z czasów jej solowej kariery. Nie zabrakło więc nie tylko najnowszych fotografii, ale też tych z okresu, gdy nosiła miniówki i była długowłosą blondynką. Całość prezentowała się niezwykle apetycznie, co była wokalistka O.N.A. skomentowała na swoim profilu w formie osobistych życzeń:

Z okazji moich urodzin chciałabym życzyć Wam tego, co sobie: Miłości, pogody ducha, uśmiechu pomimo trosk i obecności wspaniałych ludzi wokół. Z całego serca dziękuję za wszystkie życzenia od Was. Pamiętajcie, że w takiej chwili myślę o Was szczególnie ciepło.
Wasza Aga.

Po urodzinową galerią zdjęć, w mgnieniu oka pojawiła się cała masa życzeń i uroczych komplementów pod adresem Agnieszki, do których dołączamy się z największą przyjemnością. Sto lat!

Zobacz: Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Żyje w jej cieniu, chociaż w swojej branży nie ma sobie równych!

Zobacz: Wychudzona Céline Dion zafundowała sobie mroczny makijaż oraz szałową fryzurę! Wygląda jak klon Agnieszki Chylińskiej!

Zobacz: Agnieszka Chylińska bezbłędnie wykpiła połowę polskiego Internetu! Blogerki będą na nią wściekłe [WIDEO]


Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcia z 43 urodzin

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcia z 43 urodzin

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcia z 43 urodzin

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcia z 43 urodzin

Tort urodzinowy Agnieszki Chylińskiej

Tort urodzinowy Agnieszki Chylińskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×