Agnieszka Chylińska uderza w Kubę Wojewódzkiego. „Dwulicowy i kłamliwy”. Nieźle jej podpadł

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska zareagowała na słowa, które padły w jego programie. Co o niej powiedział? Co ją zdenerwowało? Nie gryzła się w język, gdy wspomniała o koledze z show-biznesu. 

Agnieszka Chylińska to wokalistka, która od kilku dekad robi karierę w show-biznesie. Gwiazda zaczynała w zespole O.N.A, a następnie zdecydowała się na solowe występy. W tym czasie zmieniła też nieco wizerunek. Zrzuciła zbędne kilogramy, a ze zbuntowanej chłopczycy stała się prawdziwą seksbombą. Ewoluowały też jej piosenki. Nadal jednak nie zmieniło się to, że kochają ją fani.

Wokalistka z czasem zaczęła pojawiać się też w popularnych programach. Od 2008 jest jurorką w Mam Talent. Za swoją rolę w lubianym talent show dwukrotnie odebrała Telekamerę. Regularnie też gościła na kanapach u Kuby Wojewódzkiego. Koledze z programu udzieliła wywiadu w latach: 2007, 2009, 2013, 2016, 2018.

Ostatnio jednak zdaje się, że relacje pomiędzy Agnieszka i Kubą uległy znacznemu ochłodzeniu. Po słowach samozwańczego króla TVN-u gwiazda nie wytrzymała i postanowiła wyjaśnić z nim sobie publicznie kilka spraw.

Agnieszka Chylińska uderza w Kubę Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki od ponad dwóch dekad prowadzi swój autorski talk-show. Ostatnio gościł w nim Piotr Gąsowski, który mówił o swoim odejściu z TTBZ. Wówczas Kuba wspomniał jak pożegnał się z Mam Talent i jak wówczas zareagowały jego koleżanki z programu, czyli Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

Jak zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z „Mam talent”, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy… Ja nie wierzę w taką lojalność! – powiedział w swoim programie Wojewódzki.

Na te słowa zareagowała Agnieszka Chylińska, która zupełnie inaczej zapamiętała tę sytuację. Przekazała, że o odejściu show-mana z talent show dowiedziała się z mediów , a nie od niego. Ponadto publicznie poinformowała, że w związku z tym niekoniecznie chce po raz kolejny chce odwiedzić jego talk-show.

Drogi Kubo. O Twoim odejściu z programu Mam Talent dowiedziałam się z mediów.
Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego – zarzucając mi nielojalność – po ludzku kłamiesz.
Przychodziłam do Twojego programu na wyraźne Twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i taaak bardzo mnie lubiłeś. Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem czy mogę znowu do Ciebie wpaść. I wiesz? Pomyślałam: pójdę.
Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleko.
Idź i nie kłam więcej.
PS. A może po prostu MIAŁEŚ ZŁY DZIEŃ

Post Agnieszki w kilka minut wywołał lawinę komentarzy. Jedni z fanów ją poparli inni natomiast poradzili zobaczyć cały odcinek, ponieważ uważają, że słowa Kuby pokazane w szerszym kontekście brzmią zupełnie inaczej i nie uderzają w wokalistkę. Widzieliście wywiad Kuby z Piotrem?

Agnieszka Chylińska – kontrowersyjne słowa ze sceny

Agnieszka Chylińska to gwiazda, która zawsze słynęła z ciętego języka. Już na początku kariery nie potrafiła powstrzymać się od ostrych komentarzy. Tak zrobiła podczas jednego z koncertów w 1996 roku, gdy prosto ze sceny wykrzyczała niecenzuralne słowa. Było to podczas występu na Fryderykach, gdzie zgarnęła nagrodę za Debiut Roku.

Wymyśliłam sobie, że powiem coś takiego. Nauczyciele, muszę powiedzieć o nauczycielach, więc teraz słuchajcie: f*ck off, nienawidzę was – powiedziała.


Agnieszka Chylińska o mężu i dzieciach u Kuby Wojewódzkiego

Agnieszka Chylińska o mężu i dzieciach u Kuby Wojewódzkiego

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze u Kuby Wojewódzkiego

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze u Kuby Wojewódzkiego

Agnieszka Chylińska, Sonia Bohosiewicz, Kuba Wojewódzki - zdjęcia z planu programu Mali Giganci 3

Agnieszka Chylińska, Sonia Bohosiewicz, Kuba Wojewódzki - zdjęcia z planu programu Mali Giganci 3

Komentarze

 • G pisze:

  Ludzie i ich problemu . Pierdoli im się w dupach od tych internetow

 • Anna pisze:

  Wojewódzki kłamie! Agnieszka mówi prawdę. Zrobiła tylko błąd, że przyjmowała zaproszenie od tego pajaca. On dla kariery nie tylko kłamie, on własne cojones by zżarł byle oglądalność jego programu wzrosła. Agnieszka jest wspaniałą artystką, piękną i mądrą kobietą, wspaniałą matką. To wystarczy, żeby omijać Wojewódzkiego szerokim łukiem.

 • Magda pisze:

  Przecież to ona jest dwulicowa. Na jakiej planecie żyjesz? Cala Polska wie że Wojewódzki to cham i prostak a ty się teraz obudziłaś? Wstydź się Chylinska

 • Gość Karmazynowa Maja pisze:

  Marna piosenkarka, co pokazała jej solo kariera, strasznie irytująca barwa głosu, kiepska na żywo. a do tego strasznie brzydka, rysy twarzy jak u chłopa. Wygląd przerażający. Bez matury. Wciągała co się tylko dało, Niech sobie da siana, Wojewódzki jest ciekawszy od niej jako człowiek i dziennikarz.

 • Gość pisze:

  Kuba był sobą kiedy prowadził Halo Gramy teraz to zwykły bufon
  Chylińska była spoko kiedy mówiła „ jebac nauczycieli”

 • Gość pisze:

  Dla mnie obydwoje są zwykłymi prostakami. Nie wiem, czemu robią tak wielką karierę.

 • Gość pisze:

  Żałosna. Nie wiedziałaś tego. Nie wiesz co mówią o Kubie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×