Szukaj

Agnieszka Chylińska nagrała oświadczenie wideo. Ważna wiadomość zelektryzowała fanów gwiazdy

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska wraca na scenę. Piosenkarka zagra kolejne koncerty w ramach trasy 25 lat na scenie. Warto było szaleć tak! Gdzie będzie można ją usłyszeć?

Agnieszka Chylińska świętuje jubileusz. W tym roku minęło dwadzieścia pięć lat od momentu, w którym stanęła na scenie. By podziękować fanom, piosenkarka zaplanowała trasę koncertową. Miała pojawić się w wielu miejscach w całej Polsce. Niestety jej plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Część występów przełożono na inny termin.

Agnieszka Chylińska wraca na scenę. Występy w dobie pandemii koronawirusa

Piosenkarka wraca na scenę. W sierpniu zagra trzy koncerty, które odbędą się w amfiteatrach. Chylińska, o tym, że szykuje się do powrotu, opowiedziała w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVNPowiedziała, że organizatorzy zrobią wszystko, co w ich mocy, by zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo:

To jest genialna historia, ponieważ to jest takie fajne wyciągnięcie ręki w stronę artystów, którzy po prostu chcą grać bez względu na to, czy coś krąży, czy nie krąży […] Będą to koncerty bezpieczne. Będą to koncerty, gdzie nie musimy się o nic martwić.

Pierwszy koncert odbędzie się już w najbliższy piątek w Ostródzie. Kolejne będą miały miejsce w Mrągowie i Płocku. Podczas wydarzeń piosenkarka będzie podpisywać książki:

7,9, 21 sierpnia to koncerty w amfiteatrach Agnieszki Chylińskiej, a oprócz tego będę podpisywać książki i będę się z wami widziała. Nareszcie się z wami zobaczę i nikt mi tego nie zabierze […] Nie mogę się was doczekać. Trzymajmy kciuki za nasze zdrowie, ale też bawmy i cieszmy się, że jest na świecie muzyka.

View this post on Instagram

NAJGORĘTSZA WIADOMOŚĆ OD WIELU DNI 🔥🔥🔥 💥 SPOTKAMY SIĘ WRESZCIE NA PODPISYWANIU KSIĄŻEK ! 💥 ZOBACZYMY SIĘ NA KONCERTACH ! 💥 BEZPIECZENSTWO PONAD WSZYSTKO! Zadbamy o to wspólnie! 👉🏻7.08 OSTRÓDA – AMFITEATR 👉🏻9.08 MRAGOWO – AMFITEATR 👉🏻21.08 PŁOCK – AMFITEATR W tych miejscach odbędą się nasze spotkania, podpisywania i nasze najbliższe koncerty! Link do biletów na koncerty: https://www.ebilet.pl/artysta/agnieszka-chylinska/?gclid=EAIaIQobChMI8YOctaj16gIVkqkYCh2pwwzIEAAYASAAEgIB6PD_BwE #gramybezpiecznie #otwieramykoncerty @agnieszka.chylinska @top.management.official @wagartkoncerty @randanmusic @ofcsklep.agnieszkachylinska #ostróda #mrągowo #płock #agnieszkachylińska #koncerty #25lat #trasa #zeziaigiler #zeziagilerioczak #zeziamiłośćibuntnastatku #zeziaiwszystkieproblemyświata #gilertrampolinairesztaświata #dzielnyoczak

A post shared by Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska) on

Wiadomość ucieszyła fanów artystki. W komentarzach  piszą, że już nie mogą się doczekać:

  • Aga Kocham Cię życzę Tobie kolejnych wspaniałych lat na scenie. Jesteś świetna.
  • Zawsze warto szaleć! Gratulacje dla Ciebie.
  • Aga i wielu kolejnych lat aby wena twórcza była z Tobą. Będę na Twoim koncercie, do zobaczenia!

Warto wspomnieć, że Chylińska nie jest jedyną gwiazdą, która występuje w dobie epidemii koronawirusa. Na występy przed publicznością zdecydowali się także m.in. Cleo, czy Lady Pank.


Agnieszka Chylińska wraca do koncertowania

Agnieszka Chylińska wraca do koncertowania

Agnieszka Chylińska wraca do koncertowania

Agnieszka Chylińska wraca do koncertowania

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×