Agnieszka Chylińska o próbach samobójczych, depresji i tragicznej miłości! Wstrząsający wywiad [WIDEO]

Agnieszka Chylińska wywiad o depresji, samobójstwie i trudnej miłości

Agnieszka Chylińska wywiad o depresji, samobójstwie i trudnej miłości

Agnieszka Chylińska o próbie samobójczej i depresji

Agnieszka Chylińska od lat zalicza się do jednych z najbardziej bezkompromisowych i kontrowersyjnych polskich gwiazd. Od czasu swojej wielkiej kariery w O.N.A., piosenkarka zaliczyła mnóstwo przemian wizerunkowych i muzycznych. Obecnie gwiazda hitu Mam zły dzień jest matką trójki dzieci, wydała nową płytę Pink Punk oraz nieustannie zasiada za stołem jurorskim show TVN-u Mam Talent!.

Jaka jest Agnieszka Chylińska, której nie znamy? Na to pytanie spróbowali znaleźć odpowiedź Kuba Wojewódzki, Edward Miszczak oraz Marcin Prokop, którzy przeprowadzili z gwiazdą niebywale szczerą i przejmującą rozmowę. Pierwszy zaczął obnażać piosenkarkę z prawdy Kuba Wojewódzki:

To nie jest mój świat , bardzo chciałam żeby był, ale nie jest. Bardzo chciałam być normalna, chciałam być w domu szczęśliwa i to jest smutne – wyjawiła Agnieszka.

Kuba zapytał piosenkarkę, co ta najgłupszego zrobiła z miłości:

Oddałam kiedyś swoje całe serce komuś kto po prostu zrobił z tego tatar. Dlatego dzisiaj mam problem z zaufaniem z  otworzeniem się i z tym, żeby na hasło kocham cię reagować dobrze. Jak się pojawia ta bliskość to już mnie nie ma. (…) Zawsze zaczynałam obwinianie od siebie, nigdy nie miałam takiego myślenia, że ktoś jest winien temu co się dzieje, tylko ja. Ja nie potrafię robić czegoś dla siebie i nigdy nie potrafiłam.

Czy Agnieszka Chylińska chciałaby mieć taką matkę, jaką jest sama dla swoich dzieci?

 Są takie momenty, w których lubię siebie w roli mamy, a są i takie w których nie bardzo. Nie jestem doskonała mamą. Jestem fantastyczna kiedy jestem z dziećmi, natomiast głównie mnie nie ma. (…) Czasami w życiu mam wybór, albo się zapić na śmierć, albo pójść w tango, albo napisać o tym piosenkę i negocjować z czasem. Gdyby nie moja ciekawość życia to by dawno mnie nie było na tym świecie, gdyby nie to, że mam tak cudowne dzieci, które nie są świadome tego migotu tej matki porąbanej. Demony które krążą wokół mojej głowy są okrutne.

Kolejnym rozmówcą Agnieszki był Edward Miszczak, który nawiązał do jej zachowania w show Mam talent!. Jak godzi te dwa światy?

Podczas programu Mam talent ja odpoczywam, jestem malowana, ładnie wyglądam siadam i odpoczywam od trosk. Ja się wpisuje w wąskie grono osób, które chcą jeszcze utrzymać coś dla siebie, uważam, że co by się w domu nie działo, nie wywieszamy brudnych gaci na zewnątrz.

Na koniec pojawił się Marcin Prokop, który nawiązał do rodziców Agnieszki, czy są z niej dumni?

Nie mogłam tego pojąc, że rodzice mnie nie wspierali, ze się do mnie nie odzywali, przez całe życie muszę wszystkim udowadniać, że warto mnie kochać. Dlatego wszystkie złote i platynowe płyty przynoszę swojej mamie, żeby zobaczyła…

Agnieszka wyznała również, że miała próby samobójcze i walczyła z depresją:

Pierwsze moje załamania nerwowe, depresje i próby samobójcze, to były pierwsze lata w ONA. W wieku 18 lat zostałam bardzo źle potraktowana przez dorosłego faceta, potraktował mnie jak gówno. Moja kariera rozpoczęła się gdy miałam 18 lat, tak wcześnie! Wówczas zostałam zniszczona, rozpruta, nie byłam do tego przygotowana, pojawił się więc alkohol, narkotyki, faceci, to wszystko było tak szybko.

To był wyjątkowy wywiad, szczery, osobisty, bezkompromisowy, przejmujący, któremu towarzyszyła poruszająca muzyka.

To jest rozmowa mojego życia – podsumowała wywiad Chylińska.

Zapraszamy do obejrzenia całości poniżej:

Agnieszka Chylińska jest niemożliwa! Mąż chciał ją wesprzeć przy porodzie, a ona… „To był dramat”

Agnieszka Chylińska planowała popełnić samobójstwo! Straszna opowieść z ust gwiazdy

Mocny powrót Agnieszki Chylińskiej z nową fryzurą! Ona już jest gotowa na Halloween!


Wywiad Agnieszki Chylińskiej z Edwardem Miszczakiem

Wywiad Agnieszki Chylińskiej z Edwardem Miszczakiem

Edward Miszczak w programie Agnieszki Chylińskiej

Edward Miszczak w programie Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska zrobiła wywiad z Marcinem Prokopem

Agnieszka Chylińska zrobiła wywiad z Marcinem Prokopem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×