Agnieszka Chylińska przeżyła traumę w dzieciństwie

Agnieszka Chylińska

Fotografia: ONS

Agnieszka Chylińska porzuciła występy na scenie na rzecz pisania książek. Taką sytuację wymusiło na niej macierzyństwo. Wokalistka jest matką trójki dzieci – dlatego nie może sobie pozwolić na próby i koncertowanie po całej Polsce.

Kilka dni temu miała miejsce premiera jej kolejnej – trzeciej już książki dla dzieci pt. Labirynt Lukrecji.

Zobacz: Chylińska wydaje trzecią książkę dla dzieci! Mamy okładkę 

Chylińska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradziła, że tą publikację nie do końca dedukuje dzieciom, a raczej sobie i kobietom w jej wieku. Autorka zdradziła również, że pisząc tę książkę czerpała inspiracje z własnego dzieciństwa.

Jurorka Mam Talent podobnie jak bohaterka książki – Lukrecja pewnego dnia zaniemówiła.

Mnie się przydarzyła taka sytuacja, że nie mówiłam przez jeden dzień – tutaj w książce pociągnęłam to, żeby było baśniowo, natomiast rzeczywiście miałam taką samą historie jak Lukrecja czyli przeżyłam włamanie jako mała dziewczynka i rzeczywiście było to dla mnie ogromnym szokiem i z wrażenia nie mogłam się odezwać przez kilka godzin. Natomiast to gdzieś we mnie zostało i przynajmniej to ówczesne cierpienie i stres zamieniło się mam nadzieję w coś pozytywnego – wyznaje gwiazda.

Chylińska ma teraz dla siebie więcej czasu, bo jej starsza córeczka – Krystyna poszła do żłobka i Agnieszka…zaczyna się nudzić. Może w takim razie czeka nas wielki powrót wokalistki na scenie. Niestety wiemy na pewno, że nie będzie to powrót do korzeni, czyli O.N.A.

Zobacz: Agnieszka Chylińska wyjawia, czy reaktywuje O.N.A

Agnieszka Chylińska i Agnieszka Jastrzębska

Fotografia: screen z ddtvn.pl


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×