Szukaj

Dzieci Agnieszki Chylińskiej dostały osobistą pamiątkę od Papcia Chmiela. Dziś jest wzruszającym wspomnieniem

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska na Instagramie dodała nowe zdjęcie. Pokazała osobistą pamiątkę, którą jej dzieci dostały od Papcia Chmiela. Internauci są poruszeni.

Agnieszka Chylińska w zeszłym roku świętowała swój jubileusz — minęło dwadzieścia pięć lat od momentu, w którym stanęła na scenie. Gwiazda, by podziękować fanom, że są z nią tyle czasu, chciała wyruszyć w trasę koncertową. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jednak jej plany. Występy zostały przełożone na inne terminy.

Piosenkarka swoją karierę od lat doskonale łączy z wychowywaniem dzieci. Jej najstarszy syn Ryszard w zeszłym roku świętował 14. urodziny, córeczka Estera skończyła 10 lat, a najmłodsza Krysia 7. Agnieszka kilka miesięcy temu wyznała, że dwójka jej dzieci jest chora. Jak sama przyznała, wymagają „szczególnej opieki”.

Zobacz: Chylińska ma dwójkę chorych dzieci: „Nigdy nie chciałam, żeby ktoś żył tak jak ja”. Podzieliła się trudną historią

Agnieszka Chylińska pożegnała Papcio Chmiela. Pokazała piękną pamiątkę

Chylińska poświęca dzieciom mnóstwo uwagi, o czym co jakiś czas informuje swoich fanów. Tak jak jakiś czas temu, gdy Krysia pojawiła się na filmiku promującym trasę koncertową Agnieszki. Chociaż nie było widać jej w kadrze, uroczy głosik dziewczynki podbił serca internautów.

W piątek gwiazda zdradziła, że jej dzieci dostały jeden z komiksów przedstawiający przygody Tytusa, Romka i A’Tomka. Mama zadbała, by egzemplarz, który do nich trafił, miał dedykację napisaną przez samego autora, Papcia Chmiela.

Gwiazda tym szczegółem ze swojego życia podzieliła się w piątek, 22 stycznia, oddając hołd zmarłemu autorowi dzieła. Agnieszka Chylińska postanowiła go pożegnać:

Żegnaj Papciu. Bohaterze mojego dzieciństwa.

Wpis poruszył internautów. W komentarzach dzielili się wspomnieniami związanymi z wybitnym artystą:

  • Ale piękna pamiątka dla dzieci. Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
  • Miałam zaszczyt poznać, chwilkę porozmawiać. Mam taki autograf. Wielki żal.
  • Dopiero co życzenia urodzinowe składaliśmy. Wielki człowiek, o wielkim sercu. Będzie nam brakować tego pana.

Agnieszka Chylińska nie jest jedyną znaną osobą, którą oddała hołd twórcy. Wcześniej zdecydował się na to także prezydent Andrzej Duda, który pamięć Papcia Chmiela uczcił w mediach społecznościowych.


Agnieszka Chylińska pokazała rodzinną pamiątkę

Agnieszka Chylińska pokazała rodzinną pamiątkę

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×