Agnieszka Chylińska zapowiada gorący występ podczas Sylwestra w Krakowie

Agnieszka Chylińska wystąpi na Sylwestrze w Krakowie

Agnieszka Chylińska wystąpi na Sylwestrze w Krakowie

Agnieszka Chylińska na próbie przed Sylwestrem w Krakowie

Sylwester wreszcie nadszedł. Czekaliśmy na niego bardzo długo. Teraz już będziemy mogli świętować powitanie nowego roku. Jedni bawić się będą na domówkach w gronie najbliższych, inni na wielkich balach sylwestrowych. Nie zabraknie tych, którzy wybiorą się na imprezy plenerowe. Największe z nich odbędą się Katowicach, Krakowie i Wrocławiu.

Zobacz: Sylwester 2015/2016 – kto wystąpi? Gdzie oglądać?  

Gwiazdy także przygotowują się na tę najpiękniejszą noc w roku. Jedni, jak Anja Rubik, postanowili wyjechać z najbliższymi. Jest to jedyny czas, kiedy modelka ma chwilę wolnego. Z kolei niektóre gwiazdy będą pracować. Do takich należy Agnieszka Chylińska. Artystka wystąpi podczas Sylwestra w Krakowie. Przypomnijmy, że będzie on transmitowany w telewizji TVN. Agnieszka jest w świetnej formie. Zaprezentowała się fanom podczas prób na krakowskim rynku. Nie chciała jednak wiele zdradzać tym, którzy nie mieli na tyle szczęścia, by zobaczyć ją na scenie. Agnieszka opublikowała na Facebooku zdjęcie z perkusistą. Można z niego wywnioskować, że będzie moc.

Niedawno informowaliśmy, jakie buty założy wokalistka. Podczas, gdy niektóre panie będą prezentować się w wysokich szpilkach, Agnieszka zdecydowanie postawiła na wygodę.

Zobacz: Agnieszka Chylińska zdradziła, w jakich butach wystąpi na scenie w Krakowie

Będziecie oglądać?

Agnieszka Chylińska podczas prób do Sylwestra w Krakowie

Agnieszka Chylińska podczas prób do Sylwestra w Krakowie 

Agnieszka Chylińska wystąpi na Sylwestrze TVN 2015/2016

Agnieszka Chylińska wystąpi na Sylwestrze TVN 2015/2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×