Agnieszka Chylińska w długich ciemnych włosach i zadziornej grzywce. Tak kobieco dawno nie wyglądała. Co za metamorfoza!

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze

Agnieszka Chylińska w nowym poście na Instagramie opublikowała zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze. Jak wygląda w długich, ciemnych włosach z grzywką?

Agnieszka Chylińska jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Zaczynała jako wokalistka zespołu O.N.A. Kontynuuje pracę na scenie jako solistka. Fani oczekują nowego albumu idolki. 

Artystka łączy karierę z macierzyństwem. Ma troje dzieci: Ryszarda, Esterę i Krysię. Chociaż artystka co jakiś czas udziela wywiadów, oszczędnie wypowiada się o potomstwie. Jakiś czas temu zrobiła wyjątek i na Instagramie opublikowała post, w którym zdradziła, że „jest mamą wyjątkowego dziecka”.

Od jakiegoś czasu jest także jurorką popularnego show Mam talent! Okazuje się, że format kosztuje ją sporo zdrowia. Wyznała, że bycie jurorem w show wcale nie jest takie proste.

To ciężka praca, głównie związana z tym, aby być uczciwym. Uczymy się metodą prób i błędów. Ja jestem cały czas w tym procesie, ponieważ za każdym razem jest inaczej. Nie zakładam jakiegoś uniformu jurorki Agnieszki Chylińskiej z poprzedniej edycji. Bo czasami jest tak, że to, co działało w zeszłej edycji, już nie działa. Po pierwsze dzieciaki idą do przodu […] każdy jest indywidualnością, więc ja nie mogę gadać tego samego – powiedziała w rozmowie z Co za tydzień.

Chylińska bardzo przeżywa każde nagranie, ma problemy ze snem.

Myślę, że to jest mało profesjonalne z mojej strony, bo może powinno być tak, że wraz ze zgaśnięciem lampki kamery powinnam wracać do swoich spraw. Natomiast rzeczywiście jest trud z zaśnięciem. Zawsze się zastanawiam, czy byłam sprawiedliwa, czy słowa, których użyłam, były adekwatne, czy czasem nie byłam za mocna – dodała.

Agnieszka właśnie pojawia się w nowej edycji Mam talent! i zaskoczyła nową fryzurą na Instagramie.

Agnieszka Chylińska w długich włosach z grzywką

W takim wydaniu Agnieszki Chylińskiej dawno nie widzieliśmy. Wokalistka pokazała się w nowej fryzurze. W ciemnych włosach do ramion i z grzywką wygląda całkiem inaczej, niż nas do tego przyzwyczaiła.

Pod postem Agnieszki Chylińskiem mnóstwo wpisów. Internauci dociekają skąd taka zmiana. Niektórzy podejrzewają, że wokalistka sięgnęła po stare zdjęcie do swojego archiwum. Jak wam się podoba?


Agnieszka Chylińska w nowych włosach

Agnieszka Chylińska w nowych włosach

Agnieszka Chylińska – jesienna ramówka TVN 2022

Agnieszka Chylińska – jesienna ramówka TVN 2022

Agnieszka Chylińska o tatuażu na twarzy

Agnieszka Chylińska o tatuażu na twarzy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×