Dzieci Agnieszki Chylińskiej uratowane przez Owsiaka! Wokalistka zdobyła się na szczere wyznanie [WIDEO]

agnieszka chylińska

Agnieszka Chylińska apeluje do Jurka Owsiaka

Agnieszka Chylińska pokazała pokój swoich dzieci i zdradziła dramatyczne okoliczności ich narodzin. Zrobiła to, by zaapelować do Jurka Owsiaka, który zrezygnował z funkcji prezesa fundacji WOŚP po zabójstwie Pawła Adamowicza w Gdańsku. Co wyjawiła wokalistka? Nigdy wcześniej nie była tak szczera.

Agnieszka Chylińska postanowiła dołączyć do tysięcy ludzi protestujących w Polsce przed odsunięciem Jurka Owsiaka od fundacji WOŚP. Co prawda dotychczasowy prezes sam podjął decyzję o dymisji, w świetle tragicznego morderstwa do którego doszło na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, ale Polacy nie chcą o tym słyszeć. Masowo błagają Owsiaka, by zrezygnował z tego postanowienia. Chylińska dołożyła swoje „trzy grosze” w bardzo poruszający sposób.

Na jej Instagramie pojawiło się nagranie z pokoju dzieci gwiazdy. Treść? Agnieszka bardzo się otworzyła?

Cześć Jurku, tutaj Agnieszka Chylińska z tej strony. Wiesz co, chciałam Ci pokazać pokój moich dzieci, o, to jest pokój moich dzieci i wiesz co? Chciałabym powiedzieć do Ciebie parę słów nie jako pani z telewizji, ale jako mama Ryszarda, Esi i Krystynki. Chciałabym powiedzieć tobie, że dzięki twojej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, kiedy moje dzieci się urodziły, to każde z nich zostało zaopiekowane, i zostało wyleczone i zostało też uratowane dzięki twojemu sprzętowi ze słynnym czerwonym sercem.

Chciałam ci za to bardzo podziękować ale chciałabym też kiedyś powiedzieć moim dzieciom komu zawdzięczają ten piękny start.
Komu zawdzięczają to, że są zdrowe, mają się dobrze i, mam nadzieję, będą fajnymi dorosłymi ludźmi. I wiesz, to jest taki głos, taki ode mnie dla ciebie. Z pozdrowieniami od całej mojej rodziny, trzymając za ciebie mocno kciuki, prosząc cię o to, żebyś się nie dawał. Pamiętał o tym, że potrzebują ciebie ludzie, tacy bezbronni i tacy bezradni, jak te moje dzieciaki wtedy

Agnieszka bardzo pilnuje, by jej życie prywatne nie stało się pożywką dla mediów, więc odsłonięcie tej części swojego życia w tak intymny sposób jest do niej bardzo niepodobne – i właśnie to sprawia, że przekaz jej apelu jest tak mocny.

Myślicie, że fanom i gwiazdom uda się odwieść Jurka od pomysłu porzucenia funkcji prezesa WOŚP?

View this post on Instagram

#muremzaowsiakiem #wosp #jurekzostań #jurekowsiak

A post shared by Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska) on

Agnieszka Chylińska znów zmieniła fryzurę! Podczas Sylwestra 2018 szalała na scenie w nowym wydaniu!

Gwiazdy bez makijażu na próbie przed Sylwestrem TVN: Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Agnieszka Chylińska, Magda Mołek

„Za talentem nie poszła głowa. Ogromny zawód”. Agnieszka Chylińska zmiażdżyła największe objawienie „Mam talent”. Mocne!


Katana wykonana przez Agnieszkę Chylińską na aukcji WOŚP 2019

Katana wykonana przez Agnieszkę Chylińską na aukcji WOŚP 2019

Agnieszka Chylińska - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Agnieszka Chylińska - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Agnieszka Chylińska - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Agnieszka Chylińska - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×