Agnieszka Chylińska komentuje prezent na rocznicę od męża i wbija mu szpilę. To nie wycieczka na Florydę, ale coś równie kosztownego

Agnieszka Chylińska zmieni profesję?

Agnieszka Chylińska zmieni profesję?

Agnieszka Chylińska zdementowała informacje o prezencie od męża i wbiła mu niezłą szpilę. Co zafundował jej Marek? Nie jest to romantyczne, ale bardzo praktyczne.

Agnieszka Chylińska karierę muzyczną zaczynała w zespole O.N.A. W 1984 roku, gdy miała zaledwie 18 lat dołączyła do rockowej kapeli, która błyskawicznie osiągnęła sukces. Każdy kolejny utwór grupy cieszył się ogromną popularnością, a piosenka Kiedy powiem sobie dość sprawiła, że Chylińska stała się jedną z najbardziej popularnych wokalistek w Polsce. Od tamtej pory nieustannie pnie się po kolejnych szczeblach kariery, ale działa już solo.

Nie tylko cały czas śpiewa, ale kilka lat temu została jurorką w programie Mam Talent, gdzie ocenia popisy osób, które chcą przed szerszą publiką, pokazać swoje umiejętności. Pisze też książki dla dzieci, które szybko zyskały sobie zwolenników nie tylko wśród najmłodszych, ale przede wszystkim ich rodziców. Absorbującą pracę od wielu lat łączy z wychowaniem trojga dzieci. Wspólnie z mężem opiekują się: Ryszardem, Esterą i Krysią. Wiadomo, że dwoje z jej pociech, to dzieci wymagające szczególnej opieki.

Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo.

Agnieszka Chylińska publicznie wbija szpilę mężowi

Agnieszka od 12 lat jest szczęśliwą żoną Marka, który zajmował się projektowaniem okładek, płyt i plakatów dla zespołu O.N.A. Ostatnio w prasie pojawiła się informacja, że na rocznicę ślubu planuje on zabrać wokalistkę na Florydę. Ta rozbawiona całą sytuacją zdementowała wszystko w social mediach, gdzie zamieściła nagranie rozmowy ze swoją menadżerką.

FRORYDA czy FROMBORK? Prawda czy fałsz? Dobrego wieczoru.

Podobno mąż mi zafundował wycieczkę, wiesz? – powiedziała rozbawiona Chylińska. Myślę, że on ci nigdy nic nie zafundował. Haha to się wytnie – zażartowała jej agentka.

Następnie Agnieszka opowiedziała, na jaką wycieczkę chciałaby najbardziej jechać ze swoim mężem. Okazuje się, że nie ma wygórowanych wymagań.

To jest prawda. Nawet we Fromborku nie byliśmy razem. Ja bym chciała, żeby mąż mnie zaprosił do Fromborka. Może ludzie myślą, że ja jako gwiazda potrzebuję Florydy do szczęścia. A poza tym, że mąż mi funduje. Ludzie nie rozumieją, że ja sobie sama wszystko funduję – dodała.

Pochwaliła się też prezentem, jaki rzeczywiście sprawili sobie na kolejną rocznicę ślubu. Nie jest może on tak romantyczny, jak przytaczany przez tabloidy wyjazd na Florydę, ale bardzo praktyczny i na czasie.

Myśmy kupili pellet w dobrej cenie. Więc ja od męża na 48. rocznicę ślubu, bo tak się czuję, mam pellet w bardzo dobrej cenie – powiedziała.

Biorąc pod uwagę sytuację ekonomiczną w kraju i kryzys związany z opałem, pellet wydaje się być bardziej atrakcyjną obecnie opcją niż wycieczka do USA. Tona tego rodzaju opału kosztuje bowiem ponad 3 tysiące złotych, więc podarunek na pewno nie była tani.


Agnieszka Chylińska. Top of the Top Sopot Festival 2022

Agnieszka Chylińska. Top of the Top Sopot Festival 2022

Agnieszka Chylińska. Top of the Top Sopot Festival 2022

Agnieszka Chylińska. Top of the Top Sopot Festival 2022

Agnieszka Chylińska o tatuażu na twarzy

Agnieszka Chylińska o tatuażu na twarzy

Komentarze

  • Mm7 pisze:

    Jesteście pewni, że Agnieszka w roku 84 miała 18 lat?

  • Gość pisze:

    Wzruszające dzięki za pomoc ps chcieć pozdrowic swoich dowódców i szefów i abc prof doc mgr inź tak jak w przedszkolu tak dzis wiem źe takich jeł..pów deb..li ku..ew szm..t osłów bar..nów nigdy nikt nie widzieć lepiej mieć matke polke ojca polaka niź matke ku..we i ojca kn..ra i zostac w anglii na zmywaku dziekuje ulźylo mi pozdrawiam i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×