Agnieszka Chylińska odpowiada Janowi Kolskiemu. Oświadczenie
Wirtualna Polska

Agnieszka Chylińska bardzo ostro o Janie Jakubie Kolskim: „Jest zainteresowany sobą. Jego urażone ego tak boleśnie zareagowało na…”

Agnieszka Chylińska i Jan Jakub Kolski

Agnieszka Chylińska i Jan Jakub Kolski

Agnieszka Chylińska kontra Jan Jakub Kolski

Wirtualna Polska

Ostatnio Jan Jakub Kolski, jeden z popularniejszych polskich reżyserów gościł na Lubuskim Lecie Filmowym. Podczas spotkania opowiedział publiczności o swojej niedoszłej współpracy z Agnieszką Chylińską.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Reżyser twierdził, że wokalista zadzwoniła do niego, jednocześnie wyrażając gotowość do wystąpienia w jednym z jego filmów. Kolski od razu wziął się do pracy, lecz jego twórczość miała nie przypaść do gustu Agnieszki.

Idiota, zacząłem wymyślać i napisałem zręb jednego scenariusza, nie dał on jednak Agnieszce satysfakcji. (…)Powiedziała, że muszę poszukać w innych rejonach. Napisałem więc kolejną historię, ale w tej też nie poczuła się zbyt dobrze (…) Złożyła jednak zamówienie na 'babę wiejską z problemami'. Tym razem ja nie byłem gotowy napisać takiej historii, więc rozstaliśmy się w dobrych stosunkach, ale bez wspólnych planów na film -opowiadał Kolski.

A jaka jest wersja Agnieszki Chylińskiej? Wokalistka postanowiła odnieść się do całej sytuacji. Na jej Facebooku pojawił się wpis.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zetknięcie się z Panem Janem Jakubem Kolskim miało być fantastycznym spotkaniem z legendarnym reżyserem, którego filmy uwielbiałam. Ucieszyłam się ogromnie, gdy odpowiedział na moją propozycję wspólnej pracy nad MOIM scenariuszem do filmu. Jestem zdumiona i jest mi cholernie przykro, że Pan Jan Jakub Kolski tak złośliwie i z ogromnym sarkazmem opisuje moje rzekome staranie się o rolę w jego filmie.
To nieprawda.

Agnieszka Chylińska wytyka reżyserowi, że jej wycofanie ze współpracy było spowodowane jego zadufaniem w sobie:

Szkoda, że jego urażone ego tak boleśnie zareagowało na moje szybkie wycofanie się ze współpracy, gdy zorientowałam się, że Pan Jan Jakub Kolski głównie jest zainteresowany sobą i budowaniem swojego wizerunku, co jak widać robi kosztem innych.
Jestem ogromnie rozczarowana.  Rozumiem, że moja odmowa ale też nie reagowanie na błagalne maile Pana Jana Jakuba Kolskiego dotyczące zaangażowania Go do realizacji jednej z kampanii reklamowych, w której brałam udział musiały mocno zaboleć.  Panie Janie Jakubie, gdy kobieta mówi NIE to oznacza NIE i żadnym kłamstwem Pan tego nie zmieni.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Czy to początek kolejnego konfliktu?

Zobacz: Agnieszka Chylińska podjęła decyzję o ważnym rozstaniu

Wirtualna Polska
Agnieszka Chylińska, casting Mam talent, fot. ONS

Agnieszka Chylińska, casting Mam talent, fot. ONS

Jan Jakub Kolski

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×