Szukaj

Agnieszka Chylińska uczciła powrót na scenę nową fryzurą. Zmiana jest totalna. Fanów aż zamurowało: „Odważnie”

Agnieszka Chylińska – nowa fryzura

Agnieszka Chylińska – nowa fryzura

Agnieszka Chylińska postanowiła zaszaleć i przeszła odważną metamorfozę. Pochwaliła się jej efektami na Instagramie. Jak teraz wygląda?

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej cenionych wokalistek sceny rockowej w naszym kraju. Wielką sławę przyniosły jej początki kariery i występy razem z zespołem O.N.A. Po kilku latach artystka zdecydowała się na występy solo. Od tego czasu ukazały się jej trzy albumy studyjne. Solowe krążki gwiazdy pokryły się potrójną platyną i złotem. Agnieszka jest także laureatką wielu wyróżnień z branży muzycznej. Na swoim koncie ma nagrodę Fryderyka, oraz kilka statuetek Eska Music Awards.

Niewiele osób wie, że gwiazda jest również autorką książek dla najmłodszych. Wokalistka ma na swoim koncie już kilka publikacji, których bohaterką jest sympatyczna 8-letnia Zezia. Chylińska spełnia się literacko, a jej twórczość zyskuje aprobatę nie tylko dzieci, ale również dorosłych czytelników.

Agnieszka Chylińska przeszła odważną metamorfozę

W tym roku Chylińska świętuje swój jubileusz. Właśnie minęło dwadzieścia pięć lat od momentu, w którym stanęła na scenie. W podziękowaniu za wspólne lata razem, piosenkarka zaplanowała trasę koncertową dla fanów. Niestety jej plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Część występów przełożono na inny termin, jednak od sierpnia gra już regularnie. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN powiedziała, że organizatorzy zrobią wszystko, co w ich mocy, by zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo:

To jest genialna historia, ponieważ to jest takie fajne wyciągnięcie ręki w stronę artystów, którzy po prostu chcą grać bez względu na to, czy coś krąży, czy nie krąży […] Będą to koncerty bezpieczne. Będą to koncerty, gdzie nie musimy się o nic martwić.

Pierwszy koncert odbył się w Ostródzie, potem był występ w Mrągowie i Płocku. Teraz artystka przygotowuje się do spotkania z fanami w Zielonej Górze. Z tej okazji przygotowała dla nich niespodziankę – zrobiła sobie zielone włosy. Jej fryzura zaskoczyła wszystkich.

A Wy jaką macie górę na Zieloną Górę? – napisała.

W komentarzach pod postem zawrzało.

  • Wow, Ty to lubisz nas zaskakiwać.
  • Jaki ładny fryz.
  • Szaleństwo.
  • Zawsze nas zaskoczysz.

Trzeba przyznać, że nawet w zielonym Agnieszce do twarzy.


Agnieszka Chylińska nowa fryzura

Agnieszka Chylińska nowa fryzura

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska wychodzi z DDTV

Agnieszka Chylińska wychodzi z DDTV

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×