Agnieszka Chylińska nowym utworem przerwała milczenie ws. chorego syna. Tekst poruszającego utworu musi poznać każda matka

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska nagrała wzruszający utwór. Opowiada on o jej chorym 16-letnim synu. Słowa piosenki po prostu chwytają za serce!

Agnieszka Chylińska zaczynała karierę jako wokalistka zespołu O.N.A. Dziś udziela się jako artystka solowa. Mimo natłoku obowiązków udało się jej ułożyć życie prywatne. W 2010 roku wzięła udział ze swoim wieloletnim partnerem, Markiem. Para dotąd doczekała się trojga dzieci: 16-letniego Ryszarda, 11-letniej Estery oraz 9-letniej Krystyny.

Wokalistka jakiś czas temu wyznała, że dwoje jej dzieci zmaga się z chorobą, jednak nie sprecyzowała, co dokładnie im dolega. Według spekulacji mediów, najprawdopodobniej chodzi o autyzm. W 2020 roku tak pisała o opiece nad nimi:

Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami i mnie się zrobiło ciemno przed oczami, jeśli chodzi o to, co się wydarzyło. Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo. Dlatego szczególnie mnie jako mamie jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim one powinny być zaopiekowane, a wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci – relacjonowała na krótko po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. tzw. aborcji eugenicznej.

W tym samym tekście dodała, że nie chce, by zmuszano inne matki do takiego życia, jakie wiedzie ona:

Zawsze uważałam, że jest to kwestia sumienia. Nie można nikogo do niczego zmuszać, nie można nikomu narzucać czegokolwiek, zakazywać czegokolwiek, to jest po prostu nieludzkie. Każda z nas jest inna, każda z nas ma prawo decydować o swoim życiu. Każda z nas ma zupełnie inną sytuację rodzinną, finansową, zdrowotną. Potem z naszą decyzją tak naprawdę zostajemy same i z tym żyjemy do końca naszych dni. Nigdy nie chciałam, żeby ktoś żył tak jak ja.

Agnieszka Chylińska nagrała piosenkę dla syna

Dziś ukazała się premierowa płyta Agnieszki pt. Never Ending Sorry. Artystka nie kryje, że to jej najbardziej osobisty album, pełen wątków autobiograficznych. Tak mówiła o jego warstwie tekstowej w Dzień Dobry TVN:

To jest 100 procent Agnieszki Chylińskiej. Myślę, że jeśli przychodzisz ze swoją emocją, przeżytą, przepłakaną, przepracowaną, to od razu pojawiają się ręce, które chcą złapać cię za twoją rękę. Trzeba stanąć wobec ludzi w prawdzie i opowiedzieć o sobie w taki sposób. Ja znalazłam formę, żeby pewne rzeczy sobie wybaczyć, pogadać ze sobą. Po babsku jestem bardzo ciekawa życia.

Nie dziwi więc, że utwór Synu, który znalazł się na albumie, wielu fanów odczytało jako dedykowany 16-letniemu Ryszardowi. Po raz pierwszy artystka opowiedziała w nim o emocjach, które towarzyszyły jej w wychowaniu chłopca.

Mówili dwa lata i przestanę płakać; mówili w okamgnieniu zapomnę o cierpieniu, a ja płaczę do księżyca; ja matka wilczyca; Mówili kiedyś Bogu podziękujesz za to życie; mówili teraz cierpisz, lecz nagrodzi Cię obficie; a ja płaczę do księżyca; w miłości dziewica; gdzie jesteś synu mój gdzie jesteś synu mój Ty zawsze przy mnie stój – brzmi tekst poruszającej piosenki.

Utwór poniżej.

Jak podoba się wam utwór gwiazdy rocka?


Agnieszka Chylińska – jesienna ramówka TVN 2022

Agnieszka Chylińska – jesienna ramówka TVN 2022

Agnieszka Chylińska o tatuażu na twarzy

Agnieszka Chylińska o tatuażu na twarzy

Agnieszka Chylińska. Gwiazdy na Top of the Top Sopot Festival 2022

Agnieszka Chylińska. Gwiazdy na Top of the Top Sopot Festival 2022

Komentarze

 • Ada pisze:

  Mam synka z autyzmem atypowym, wiem przez co Agnieszka przechodzi, współczuję.Słowa tej piosenki „gdzie jesteś synu” Mega Cię rozumiem.Aguś bądź silna

  • Gość pisze:

   Te co krzyczą i wyzywają osądzają według siebie drugich jdr. Jadą życzę aby choć na miesiąc dpotkalo ich to nieszczęście jak Hylńsą i w tedy zabierają głos , mam 70 lat przeżyłam wiele w życiu tragedi i chamstwa, ale takiego jak tu się obijaeia jestem przerażoną ludźmi nasistami .

  • Jpar pisze:

   Piosenka i wykonanie ,Suuuuper !

 • Gość pisze:

  Pani Agnieszko jest Pani wspaniałym człowiekiem ❣️

  • Gość pisze:

   Matka o cudownym sercu

  • Gośćmila pisze:

   Dołączam

  • Gość pisze:

   Trudno w słowa ubrać uczucia miłości do dziecka, które jest inne niż dzieci w około. Poruszony w piosence bardzo ważny aspekt życia wielu matek i ojców mierzacych się codzień co godzinę co minutę co sekundę z niespodzianką jakiej nikt się nie spodziewał i rodzice i dziecko
   Siostra Czacka powiedziała, że tylko miłość da radość i siłę z każdego dnia aby zmierzyć się z tą próbą. Przesyłam miłość i dobroć dla Pani -Agnieszko i wszystkim podobnym ale jak Pani powiedziała każdy jest trochę inny. Beata

 • Lida pisze:

  Jej sprawa jak wygląda, nie chcesz nie patrz, byłoby miło gdyby Ciebie ktoś krytykował za wygląd ? To każdego z nas sprawa prywatna. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Niech się zastonowi wkońcu co komu i kiedy dedykuje czy Suką chce być czy do Syna w tym wieku to nie wypada

 • Koniczynka pisze:

  Można jej tylko współczuć no bo cóż ona winna że przez jej dziadka Bieruta wielu ludzi gorzko płakało. O tym trzeba pamiętać. Nie sztuka być celebryta bo trzeba być człowiekiem. Wielcy czesto, nagminnie zapominają o tym. No cóż, patrząc na obecny stan rzeczy nie myślą ilu ludzi na nich płacze. Ale co powiedzą potem wnuki i prawnuki jeśli….o tym należy pamiętać.

 • Koniczynka pisze:

  Można jej tylko współczuć no bo cóż ona winna że przez jej dziadka Bieruta wieluudzi gorzko płakało. O tym trzeba pamiętać. Nie sztuka być celebryta bo trzeba być człowiekiem. Wielcy czesto, nagminnie zapominają o tym. No cóż, patrząc na obecny stan rzeczy nie myślą ilu ludzi na nich płacze. Ale co powiedzą potem wnuki i prawnuki jeśli….o tym należy pamiętać.

 • Zosia pisze:

  Pracuję z dziećmi z autyzmem. Wiem, jak bardzo trudna jest opieka nad nimi. Podziwiam rodziców dziecka autystycznego. A posiadanie dwojga dzieci z autyzmem, przechodzi moje wyobrażenie. Jednak łatwo przychodzi mi wyobrażenie miłości matek do tych dzieci. Dzieci z autyzmem są trudne, ale to dzieci najbardziej kochane na świecie. Uwielbiam „moje” dzieciaki. Pani Agnieszko, życzę dużo siły, dużo miłości i duuużo wypoczynku (choć tego pewnie najbardziej Pani brakuje). Podziwiam Panią za mądrość, życzliwość, empatię i za to, że jest Pani wspaniałą artystką. Oby Pani życie było jak najlepsze i dawało satysfakcję… mimo wszystko. A propos, „moje” dzieciaki uwielbiają Pani muzykę. Chciały kupić Pani płytę. Pół miasta obchodziliśmy i nigdzie jej nie było. Sprzedawca chciał sprzedać dzieciom Dodę, ale dzieci się uparły i chciały tylko Agnieszkę. Skończyło się na odtwarzaniu z YT. Dobrze, że Pani jest… mocno przytulam.

 • Gość pisze:

  Kobieto na te twoje bazgroły na sobie trudno patrzeć,po co Ci to .

  • Gość pisze:

   No to nie patrz. Po co Ci to. Cale szczęście nikogo, a tym bardziej jej nie obchodzi Twoje zdanie 😉

  • Ivy pisze:

   Na szczęście poza tymi bazgrolami ma coś mądrego do przekazania. W odróżnieniu od niektórych komentujących.

  • Gość pisze:

   Nie szata zdobi człowieka i warto by nie oceniać „książki” po okładce … tylko patrzeć jak dobre ma serce, które akurat Agnieszka posiada. Czasem jak się nie ma nic ważnego ani mądrego do przekazania innym, to warto przemilczeć.

  • Gość pisze:

   A twoich komentarzy nie da się czytać, więc zrób wszystkim przysługę i NIE PISZ!!!

  • Gość pisze:

   To nie patrz. Czy naprawdę masz tak ciasny rozumek, że nie pojmujesz, że można przełączyć telewizje na inny kanał, a w internecie zignorować jakąś stronę?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×