Szukaj

Agnieszka Chylińska pokazała matkę. W ich relacji nie brakowało trudnych momentów

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska, chociaż rzadko pokazuje bliskich, tym razem zrobiła wyjątek. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z mamą. W ich relacji nie brakowało trudnych momentów.

Agnieszka Chylińska, chociaż na scenie jest od lat, stara się chronić życia prywatnego. W social mediach nie pokazuje z dziećmi, na temat bliskich raczej nie wypowiada się w wywiadach. Wyjątkiem były rozmowy gwiazdy z Edwardem Miszczakiem, Kubą Wojewódzkim i Marcinem Prokopem.

Agnieszka Chylińska o relacji z mamą

Agnieszka Chylińska we wspomnianym wywiadzie opowiedziała o relacji z rodzicami. Powiedziała, że nie zaakceptowali jej pomysłu na  życie:

Dostałam od rodziców wilczy bilet na odchodne. Wedle matki byłam artystką ze spalonego teatru, a wedle ojca wielkim rozczarowaniem – mówi w wywiadzie Agnieszka.

Edward Miszczak zapytał, czy kiedy Chylińska osiągnęła sukces, poczuła, że jej rodzice są jednak z niej dumni. Piosenkarka odpowiedziała szczerze:

Wiesz, jak to jest w sercu dzieciaka? No i co z tego? […] Nie jest miarą ten moment, w którym już osiągnąłeś sukces. Nawet jeśli to jest twój ojciec i twoja matka. […] Nie mogłam tego pojąć, że obcy ludzie dają mi wsparcie, a oni nie […] Potrzebowałam telefonu od matki i słów: córeczko, dasz radę. A nie milczenia.

Niemal każdą nagrodę i osiągnięcie przynosi mamie. Chce udowodnić, że warto ją kochać:

Wszystkie trofea i płyty, które dostaję, przynoszę mojej mamie. […] Cały czas udowadniam: warto mnie kochać, mamo. Warto mi zaufać, mamo. Ale jak tylko coś pójdzie nie tak, jest to samo: a widzisz, można było tę maturę zrobić. Wszystkie platyny ze ścian spadają, bo ta znowu ma wątpliwość.

Jak wygląda mama Agnieszki Chylińskiej?

Chociaż Chylińska nie publikuje postów z bliskimi, tym razem zrobiła wyjątek. Na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym pozuje z mamą. Powstało przed laty na wakacjach, podczas których panie odpoczywały razem:

Kiedyś to były wakacje na wypasie – podkreślała piosenkarka w opisie pod zdjęciem.

Internauci zareagowali niemal natychmiast. W komentarzach pod zdjęciem piszą o podobieństwie łączącym mamę i córkę, dzielą się swoimi wspomnieniami z okresu dzieciństwa.


Agnieszka Chylińska pokazała mamę

Agnieszka Chylińska pokazała mamę

Agnieszka Chylińska wychodzi z DDTV

Agnieszka Chylińska o swojej menadżerce

Agnieszka Chylińska o swojej menadżerce

Dodaj komentarz

  • Ania pisze:

    Brak miłości rodziców to cios na cale życie,stąd sa traumy,choroby,uzależnienia,niska samoocena.Wielu ludzi ma takie domy,rodziców…szkoda mi jej…bardzo bo jest mądra kobietą i osiągnęła b.duzo jako artystka.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×