Agnieszka Chylińska po przerwie od metamorfoz wraca z nową fryzurą. Takiego koloru jeszcze nie miała

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska w nowej odsłonie. Artystka przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła kolor swoich włosów i zaskoczyła fanów. Jak wygląda?

Agnieszka Chylińska obchodziła w ubiegłym roku wyjątkowy jubileusz. Minęło już 25 lat od momentu, w którym po raz pierwszy pojawiła się na scenie. Przez ten czas udało jej się zebrać sporą rzeszę fanów. Wokalistka chciała podziękować im za wsparcie. Planowała wyruszyć w trasę koncertową po Polsce, jednak z uwagi na wybuch pandemii koronawirusa była zmuszona do przełożenia jej.

Artystka od lat zasiada w panelu jurorskim w programie Mam Talent! W roli oceniających towarzyszą jej: Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment, który zastąpił Agustina Egurrolę. Idealnie udaje jej się łączyć macierzyństwo z pracą zawodową. Jest szczęśliwą mamą trojga dzieci: Ryszarda, Estery i Krystyny. Mimo że udziela wywiadów, stara się chronić prywatność, jak tylko się da:

Dzisiaj mogę powiedzieć, że macierzyństwo mnie uratowało, pomogło odnaleźć w sobie pokłady miłości, o której istnienie siebie samej nie podejrzewałam. Ale to moja historia i mój proces. Proces, który cały czas trwa… – poinformowała Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska w nowej odsłonie. Jak wygląda?

Chylińska poza pracą na planie programu Mam Talent!, aktywnie udziela się w social mediach. Dzieli się z fanami wybranymi momentami życia i kariery, a także wypowiada się na różne tematy. W poniedziałkowy wieczór wrzuciła kolejny post, w którym zaprezentowała swoją nową fryzurę. Gwiazda uwielbia szaleć z kolorami. Tym razem postawiła na kolor rudy. Artystka opatrzyła zdjęcie przemyśleniami:

W dobie izolacji, podziałów, ludzkich tragedii, nie zapominajmy o bliskich nam ludziach, o lojalności wobec nich, mówieniu im o tym jak są dla nas ważni. W chaosie i hałasie tak trudno zadbać o ciszę w środku…choć przez moment odpuśćmy sobie i innym…

Internauci nie pozostawili nowej fryzury Chylińskiej bez komentarza. 45-latka została zasypana komplementami:

  • Piękna, a kolor włosów obłędny
  • Wspaniałe zdjęcie i super odcień
  • Piękny makijaż i nowa fryzura. Aguś kochamy cię

A wam podoba się nowa odsłona artystki?


Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska robi porządki w życiu

Agnieszka Chylińska robi porządki w życiu

Agnieszka Chylińska – Sopot Top of the Top 2021

Agnieszka Chylińska – Sopot Top of the Top 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×