Agnieszka Chylińska wyprowadziła się z Trójmiasta i podjęła przełomową decyzję! Tabloid: „Wreszcie wolna” - galeria
zdjecie 9000000001

Horoskop 2017 dla numerologicznej 6 (szóstki)

Jesteś 6 lub 33 – jesteś w swoim 7 roku numerologicznym!

7 ROK NUMEROLOGICZNY 

Siedem związane jest z duchowością oraz rozwojem własnej świadomości. Masz szansę w tym roku na dokonanie podsumowania swojego dotychczasowego postępowania oraz podjęcie nowych form samodoskonalenia. Jeśli w dodatku wykorzystasz intuicję – osiągniesz niebywałe sukcesy. Siódemka jest bowiem związana ze zdolnościami parapsychologicznymi i znacznie wzmacnia ich wrażliwość.

W tym roku najlepiej poświęcić się własnemu rozwojowi. Zainwestuj w siebie – czas, wysiłek, pieniądze. Nie obawiaj się pracować nad swoimi wadami i złymi nawykami. Wykaż się szczerością w analizowaniu własnej osoby, a uda ci się wejść na bardziej pozytywną ścieżkę własnego rozwoju. Bardzo ważną rolę odegra teraz wiedza na własny temat. Im bardziej zagłębisz się w swoją prawdziwą naturę, tym więcej osiągniesz.

MIŁOŚĆ I ZWIĄZKI:

Wibracja 7 nie sprzyja niestety związkom, partnerstwie i miłosnym uniesieniom. Siedem wnosi potrzebę izolacji,  może się także przyczynić do oddalenia się od partnera, któremu z kolei ciężko będzie zrozumieć takie zachowanie i skupienie na sobie.  Do wielu układów wkradnie się rutyna, która wystawi związek na próbę. Tylko naprawdę mocne więzi, silne fundamenty i porozumienie, zwłaszcza te duchowe sprawi, że związek przetrwa. W innych przypadkach czekają nas rozstania.  To także trudniejszy rok dla osób, które poszukują swojej drugiej połówki. Możliwe nawiązanie przyjaźni, gdzie nastąpi porozumienie dusz.Zobacz także: Mamy horoskop numerologiczny na 2017 rok!
×