Szukaj

Agnieszka Chylińska świętuje 10-lecie “Mam talent!” w najbardziej odjechanej fryzurze w swojej karierze! Jest moc!

Agnieszka Chylińska fryzura

Chylińska wygląda oszałamiająco?

Agnieszka Chylińska to wokalistka oraz jurorka popularnego programu Mam talent, której wizerunek wzbudza sporo kontrowersji. Szerokim echem w mediach komentowana jest jej waga, zaskakujące stylizacje, a także coraz to bardziej szalone fryzury. Tak jak ta, którą ostatnio zaprezentowała piosenkarka na swoim Instagramie.

Chylińska była już blondynką, rudowłosą seksbombą, a nawet zbuntowaną brunetką. Miała włosy długie, ale stawiała też na ostre cięcie. Tym razem poszła o krok dalej i postanowiła jeszcze bardziej zaszaleć. Wokalistka postawiła na… “morskiego” irokeza.

Fani artystki są zachwyceni. Zgodnie przyznają, że to była dobra decyzja:

  • Przepiękna

  • Idealna stylówka

  • WOW❤❤

  • Aga jaki za…ty kolor włosów

  • Wow. Wygląda Pani rewelacyjnie

Dodajmy, że Chylińska to piosenkarka, która do kwestii wyglądu podchodzi z dużym dystansem. Nie skupia się na komentarzach innych, a raczej na tym, by dobrze się czuć z samą sobą.

Nic więc dziwnego, że jest jedną z bardziej lubianych jurorek w programach rozrywkowych, która ma na swoim koncie TeleKamerę. Obecnie wokalistka skupiona jest na castingach do najnowszej edycji Mam Talent, programu, który na ekranach telewizorów gości już od 10 lat. Trwają właśnie castingi do jesiennej edycji show.

Jak oceniacie nowy wizerunek Agi?

„Najlepsze włosy ever”. Aleksandra Szwed zmieniła fryzurę, a fani oszaleli na jej widok! Ciężko się z nimi nie zgodzić

Znany fryzjer gwiazd uratował zniszczone przez chorobę włosy Mandaryny! Stworzył na jej głowie prawdziwe dzieło sztuki!

Fani nie mogą uwierzyć w to, co ciężarna Małgorzata Socha zrobiła ze swoimi pięknymi włosami! „Jak za czasów Złotopolskich”


Czy Agnieszka Chylińska jest za chuda?

×