Szukaj

Agnieszka Chylińska przemaglowała Nosowską bardziej niż Wojewódzki! Tak szczerej rozmowy z Kasią jeszcze nie było [WIDEO]

Agnieszka Chylińska i Katarzyna Nosowska wywiad

Agnieszka Chylińska i Katarzyna Nosowska wywiad

Wywiad Agnieszki Chylińskiej z Katarzyną Nosowską

Agnieszka Chylińska przeprowadziła szczery wywiad z Kasią Nosowską. Przy okazji promowania swojego koncertu w Szczecinie, gwiazda przepytała wokalistkę i wyciągnęła z niej parę nieznanych faktów z prywatnego życia. Jak poradziła sobie w roli dziennikarki? Zobaczcie wideo!

Agnieszka Chylińska promuje właśnie trasę koncertową poświęconą jej nowej płycie Pink Punk. W ramach rozgłoszenia wieści o koncercie w Szczecinie, który odbędzie się 1 marca, gwiazda przeprowadziła wywiad z Kasią Nosowską, która to nie tylko pochodzi ze Szczecina, ale to właśnie tam grała swoje pierwsze koncerty w życiu – zarówno solowe jak i z zespołem Hey.

Chylińska, zamiast mikrofonu używając kuchennego tłuczka, nieźle przemaglowała swoją koleżankę po fachu. Co zdradziła jej Nosowska? Przyznała między innymi, że jej mama do tej pory uważa, że powinna „znaleźć sobie poważniejsze zajęcie” niż śpiewanie:

Matka była na pierwszym koncercie moim, występie publicznym, ale to akurat nie był Hey, to było jeszcze wcześniej i pamiętam, że usiadła, a potem powiedziała: „Ja nie wiedziałam, że ty w ogóle śpiewasz”. Ja mam wrażenie, że ona do tej pory nie do końca ogarnia czym ja się w życiu znajduję. Znaczy, wie, bo słyszała, ale nadal uważa, że powinnam znaleźć coś poważniejszego do roboty.

Agnieszka najwyraźniej miała podobne doświadczenia, bo odparła:

Jezus Maria, wie pani co, znam ten ból. Muszę pani powiedzieć, znam ten ból.

Kasia opowiedziała również o wyprowadzce ze Szczecina, którą obecnie uważa za bardzo odważne posunięcie:

Miałam dwadzieścia jeden lat, byłam młodsza od mojego syna, który obecnie ma prawie dwadzieścia trzy lata. Jak patrze na to z perspektywy czasu to to była odważna decyzja. Wyrwać korzeń z zachodniopomorskiego i przesadzić się w tak młodym wieku w mazowieckie, to to jest jednak coś.

Biorąc pod uwagę szczerość Nosowskiej, Agnieszka chyba minęła się z powołaniem. Powinna była zostać dziennikarzem. 🙂

HIT! Agnieszka Chylińska z córką nagrały wspólny film w jej pokoju! Krysia zaliczyła spektakularny debiut w sieci! [WIDEO]

Dzieci Agnieszki Chylińskiej uratowane przez Owsiaka! Wokalistka zdobyła się na szczere wyznanie [WIDEO]

Odjechana aukcja Agnieszki Chylińskiej na WOŚP 2019! Tego nie kupicie w sklepach!


Stylizacja Agnieszki Chylińskiej z Sylwestra w Warszawie

Stylizacja Agnieszki Chylińskiej z Sylwestra w Warszawie

Agnieszka Chylińska - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Agnieszka Chylińska - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Agnieszka Chylińska ma różowego irokeza

Agnieszka Chylińska ma różowego irokeza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×