Agnieszka Chylińska poszła do sądu. Pomaga jej Ryszard Kalisz. Niedługo o sprawie gwiazdy będzie huczeć w mediach

Agnieszka Chylińska dodała wspólną fotkę z Ryszardem Kaliszem. Adwokat pomaga jej w sprawie. Czego ona dotyczy?

W zeszłym roku minęło 25 lat od chwili, kiedy Agnieszka Chylińska rozpoczęła karierę muzyczną. Artystka zaczynała jako wokalistka zespołu O.N.A. Wraz z muzykami z tej grupy wydała pięć albumów: ModlishkaBzzzzz, T.R.I.P., Pieprz, Mrok. W kolejnych latach artystka postawiła na solową karierę. Wydała trzy studyjne krążki: Modern Rocking, Forever Child, Pink Punk. Na przestrzeni lat jej wizerunek uległ zmianie. Zaczynała jako zbuntowana nastolatka, by znacznie złagodzić swoje oblicze. Teraz identyfikuje się jako konserwatystka i katoliczka.

Szukam wzorów. Ostatnio lubię czytać żywoty świętych. Próbuję równać do najlepszych z najlepszych. Kiedyś punktem odniesienia był dla mnie Klub 27, a teraz święty Franciszek czy święta Klara. Nie chcę być odbierana jako świętoj…liwa, ale do wiary podchodzę poważnie – mówiła w jednym z wywiadów.

Coraz śmielej wypowiada się też na temat swojej rodziny. Przypomnijmy, że jest ona żoną Marka. Para ma trójkę dzieci: RyszardaEsterę Krystynę.

Marek potrafił zobaczyć w obrazoburczej i zmęczonej życiem gwieździe człowieka, wrażliwą dziewczynę. Był wytrwały, czekał na mnie – gwiazda powiedziała „Twojemu Stylowi”.

Zdradziła też, w jaki sposób postrzega swojego partnera.

Mówiąc o Marku chętnie i serdecznie, przedstawia go w laczkach, z domestosem w ręku, kupującego mięso na schabowe. Domowy Marek to odbicie jej troskliwego ojca. Nareszcie mężczyzna, który gwarantuje stabilność, a przede wszystkim nie przynależy do destrukcyjnego świata, który ciągnął ją na dno – wyjawiła przywołana wcześniej gazeta.

Agnieszce układa się nie tylko w życiu prywatnym. Właśnie kończy ważną sprawę. Pomaga jej w tym znany adwokat.

Agnieszka Chylińska i Ryszard Kalisz. Nad czym pracują?

Chylińska zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z mecenasem Ryszardem Kaliszem. Oboje pojawili się w jego kancelarii adwokackiej. Jak się okazuje, pracują razem nad sprawą. Jaką? Tego do końca nie wiadomo. Agnieszka opatrzyła tę fotografię bardzo enigmatycznym opisem. Zdradziła tylko, że gdy tylko ujawni szczegóły, jej historia wywróci media do góry nogami:

Jesteśmy na dobrej drodze, by wreszcie zakończyć sprawę. Już niedługo wszyscy dowiecie się, o co walczymy 3. rok. Na pohybel złym ludziom. Niech w końcu zwycięży PRAWDA.

Zaapelowała do fanów o to, by trzymali za nią kciuki.

Trzymajcie, proszę kciuki za mnie i Joasię. Mówią, że Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy – dodała.

Niezależnie od tego, czego dotyczy sprawa, należy przyznać, że Agnieszka dobrze trafiła. Kalisz to jeden z najbardziej cenionych polskich prawników. W przeszłości bardzo angażował się w politykę. Był posłem czterech kadencji, szefem Kancelarii Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, ministrem spraw wewnętrznych i administracji. W ostatnich latach nieco zdystansował się od polityki. Przez krótki czas próbował jeszcze sił jako współpracownik Janusza Palikota. Obecnie w zupełności poświęcił się pracy zawodowej i rodzinie.


Ryszard Kalisz i Agnieszka Chylińska

Ryszard Kalisz i Agnieszka Chylińska

Ryszard Kalisz - premiera filmu Żeby nie było śladów. Historia Grzegorza Przemyka

Ryszard Kalisz - premiera filmu Żeby nie było śladów. Historia Grzegorza Przemyka

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować