Szukaj

Agnieszka Chylińska planowała popełnić samobójstwo! Straszna opowieść z ust gwiazdy

Dlaczego Agnieszka Chylińska chciała popełnić samobójstwo?

Agnieszkę Chylińską kojarzą przede wszystkim wszyscy fani rockowej kapeli O.N.A. Pamiętamy, że w latach 90. Agnieszka była niepokorną, bezkompromisową artystką, o mocnym głosie. Po przygodzie z O.N.A gwiazda złagodniała, zapomniała o rockowym pazurze i wydała swój solowy, zaskakujący estetyką album z muzyką taneczną. Fani ostrej niegdyś Chyły nie mogli uwierzyć w tak spektakularną i bardzo szokującą metamorfozę swojej idolki. Obecnie Chylińska bardziej kojarzy się ze stylową celebrytką oraz programami talent-show niż z ostrą wokalistką znaną z hitu Kiedy powiem sobie dość.

Z piosenkarki rockowej narodziła się nowa gwiazda show-biznesu, mediów oraz telewizji. Wszystko dzięki nowej roli Agnieszki, która od kilku lat zasiada za stołem jurorskim w show Mam talent. Mało kto wie, że odmieniona artystka ma za sobą bardzo barwną przeszłość, o której pierwszy raz opowiedziała w szczerym wywiadzie. Okazało się, że Agnieszka Chylińska chciała popełnić samobójstwo!

Drastyczne wspomnienia gwiazda TVN wyjawiła w wywiadzie dla Rzeczpospolitej, w którym pierwszy raz wyznała, że wiele lat temu kochała i wielce inspirowała się Janis Joplin.  Amerykańska artystka nie stroniła od używek, przedawkowała narkotyki i zmarła w młodym wieku. Po tragedii swojej idolki Chylińska długo nie mogła dojść do siebie, chciała jak Joplin odejść w podobny sposób:

Taki był mój sztywny plan, jeden z wielu, które nie wyszły. Kochałam Janis Joplin i chciałam skończyć tak jak ona. Jedyną wartością życia wydawał mi się wielki performance Chylińskiej dla ludzi – przyznała Agnieszka.

Na szczęście Agnieszka samobójstwa nie popełniła, zmieniła swoje życie, przede wszystkim na swojej wyboistej drodze znalazła prawdziwą miłość oraz szybko została mamą:

Uciekłam od patosu, nie lubię go, ale ja się po prostu zakochałam i znowu chciałam żyć. Może jestem jak pies z sierocińca? Musiałam poczuć miłość, żeby się otworzyć. Ale teraz jestem na zakręcie. Chciałam znaleźć swoje miejsce w rodzinie, w kościele, a nie mieszczę się. Staram się to zweryfikować. Na razie czuję się zaklinczowana. Historia mojego życia się toczy. Najbardziej w ostatnich latach zniszczyło mnie poczucie, że już wiem, jak żyć. Nie. Nie wiem, jak żyć. I mówi to kobieta, która ma 40 lat, która coś tam pozornie ogarnia – stwierdziła Agnieszka.

Wiedzieliście o tych drastycznych faktach z życia Agnieszki?

Nawet Dawid Woliński chce wyglądać jak Agnieszka Chylińska! Zafundował sobie metamorfozę roku!

Nowa fryzura to nic przy tym, co Agnieszka Chylińska ubrała na jesienną ramówkę TVN! Już bardziej sexy nie mogła wyglądać!

Ula Dębska wygląda zupełnie jak Agnieszka Chylińska! Co się stało z jej włosami?!


Czy Agnieszka Chylińska jest za chuda?

×