Agnieszka Chylińska zaniepokoiła fanów informacją o pracy w nowej branży. Odważny krok! „Mam nadzieję, że niebawem spełni się moje marzenie”

Agnieszka Chylińska zmieni profesję?

Agnieszka Chylińska zmieni profesję?

Agnieszka Chylińska nie chce już prowadzić kariery muzycznej? Poważnie myśli o zmianie zawodu. Jej wybór to spora niespodzianka.

Agnieszka Chylińska zaczynała jako wokalistka zespołu O.N.A. Kontynuowała karierę jako solistka. Jej przeboje są doskonale znane fanom ciężkich brzmień. Ludzie, którzy nieprzesadnie lubią rocka, kojarzą ją jako jurorkę Mam talent TVN. Ich idolka nie ukrywa, że praca w tym formacie to ciężki kawałek chleba. 

To ciężka praca, głównie związana z tym, aby być uczciwym. Uczymy się metodą prób i błędów. Ja jestem cały czas w tym procesie, ponieważ za każdym razem jest inaczej. Nie zakładam jakiegoś uniformu jurorki Agnieszki Chylińskiej z poprzedniej edycji. Bo czasami jest tak, że to, co działało w zeszłej edycji, już nie działa. Po pierwsze dzieciaki idą do przodu […] każdy jest indywidualnością, więc ja nie mogę gadać tego samego – powiedziała w rozmowie z Co za tydzień.

Występy w show powodują u niej nawet problemy z zasypianiem.

Myślę, że to jest mało profesjonalne z mojej strony, bo może powinno być tak, że wraz ze zgaśnięciem lampki kamery powinnam wracać do swoich spraw. Natomiast rzeczywiście jest trud z zaśnięciem. Zawsze się zastanawiam, czy byłam sprawiedliwa, czy słowa, których użyłam, były adekwatne, czy czasem nie byłam za mocna – podsumowała.

Artystka jeszcze bardziej otworzyła się w rozmowie z Radiem Zet, przyznając w niej, że myśli o zmianie zawodu.

Agnieszka Chylińska zmieni profesję?

Wyznała, że na pewnym etapie życia zaczęła chcieć posiadać sprecyzowany zawód.

Miałam takie poczucie, że mimo wszystko powinnam mieć zawód – powiedziała.

Wybór był dość nieoczywisty, gdyż zrobiła uprawnienia, pozwalające na jazdę ciężarówką, a ponadto przymierza się do zdania egzaminu na autobus.

Zrobiłam prawo jazdy na ciężarówkę, jestem z tego bardzo dumna. Brakuje mi jeszcze mojego ukochanego sprzętu, ale mam nadzieję, że niebawem spełni się moje marzenie, którym jest zdany egzamin na autobus – dodała.

Jak wyjaśniła, jazda tym pojazdem nie należy do najprostszych zajęć.

Kiedy jedziesz autobusem, to musisz się zastanowić, jak wjechać na rondo i musisz zastanowić się, czy osobówka będzie tak miła i da ci sygnał, że jednak zjeżdża z ronda, czy zamierza ci śmignąć tuż przed nosem, kiedy ty już napierasz na dwójce – kontynuowała.

46-latka zrobiła prawo jazdy dopiero kilka lat temu, lecz motoryzacja zupełnie ją pochłonęła. Motoryzacja nie jest jej jedynym „męskim” zajęciem. Wokalistka pasjonuje się też piłką nożną, zwłaszcza rozgrywkami Ekstraklasy.

Podejrzewaliście Agnieszkę Chylińską o takie zainteresowania?


Agnieszka Chylińska w blondzie na planie 14. edycji Mam talent!

Agnieszka Chylińska w blondzie na planie 14. edycji Mam talent!

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×