Agnieszka Cegielska o trudnej sytuacji rodzinnej: „Wspieranie dzieci niepełnosprawnych jest dla mnie czymś naturalnym”

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska na Instagramie dodała post, którym wsparła Strajk Kobiet. W komentarzach wdała się w dyskusję z fanami i opowiedziała o trudnej sytuacji rodzinnej. Co zdradziła?

Agnieszka Cegielska przez lata obecności w mediach wypracowała sobie tytuł ikony stylu. Na branżowych imprezach błyszczy w pięknych kreacjach, do których dopasowuje odpowiedni makijaż. Chociaż podczas eventów przyciąga uwagę fotoreporterów, w codziennym życiu stawia na wygodę i tego nie ukrywa.

Dowodem są posty, które prezenterka publikuje w sieci. Niejednokrotnie pokazuje się w naturalnym wydaniu, na próżno też szukać wymyślnych kreacji. Tak było m.in. w Dniu Ziemi, który uczciła sesją zrobioną na balkonie, o której pisaliśmy tutaj.

Agnieszka Cegielska poparła Strajk Kobiet i wdała się w dyskusję z internautami

Agnieszka Cegielska w sieci nie tylko zachwyca urodą, ale również zabiera głos w ważnych sprawach. Gdy w Polsce toczy się dyskusja w sprawie zaostrzenia ustawy aborcyjnej po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, postanowiła się wypowiedzieć. Na Instagramie dodała wymowną grafikę, którą podpisała:

Betty White&Twoja Boska Świadomość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Betty White&Twoja Boska Świadomość👌🔥💪

Post udostępniony przez Agnieszka Cegielska (@agnieszkacegielska)

Chociaż sporo internautek poparło wpis Agnieszki, znalazły się też takie, które nie chciały się z nim zgodzić. Jedna z nich chciała się dowiedzieć, dlaczego Agnieszka popiera protesty kobiet, a z drugiej strony wspiera niepełnosprawne dzieci?

Cegielska, wywołana do odpowiedzi, nie zamierzała pozostawić tego wpisu bez reakcji. Napisała, że stara się pomagać, bo sama pochodzi z rodziny, w której matka zmaga się z niepełnosprawnością. Wie więc, jaka pomoc trafia do takich osób:

Wspieranie dzieci niepełnosprawnych jest dla mnie czymś naturalnym, bo jestem dzieckiem osoby niepełnosprawnej i wynika to też z tego, że te mamy, które opiekują się tymi dziećmi=prawdziwe bohaterki nie mają wsparcia od Państwa. Natomiast zmuszanie kobiety do rodzenia martwego dziecka co może nieść za sobą poważne konsekwencje zdrowotne to zupełnie inna sprawa, bardzo ważna sprawa i na to nie ma we mnie zgody w XXI wieku kiedy wielu tragediom i traumom w przyszłości z racji rozwoju medycyny moglibyśmy zapobiec.

Popieracie Strajki Kobiet?


agnieszka cegielskaAgnieszka Cegielska popiera Strajk Kobiet

Agnieszka Cegielska popiera Strajk Kobiet

Agnieszka Cegielska w jesiennej stylizacji (Dzień Dobry TVN)

Agnieszka Cegielska w jesiennej stylizacji (Dzień Dobry TVN)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×