Kolejny rozwód w show-biznesie: „Rozstają się z klasą”. Kto przejmie opiekę nad dzieckiem?

Agnieszka Cegielska rozstała się z mężem

Agnieszka Cegielska rozstała się z mężem

Agnieszka Cegielska podobno rozwodzi się. Lubiana przez widzów pogodynka lada moment zakończy swój związek. Czy tej relacji nie da się uratować?

Agnieszka Cegielska, to dziennikarka, która uważana jest za ikonę stylu. Swoim wyczuciem trendów już dawno zauroczyła krytyków i projektantów mody, a także internautów, którzy śledzą zarówno jej karierę, jak i życie osobiste. Chociaż wydawało się, że w obydwu tych dziedzinach układa się doskonale, podobno w sferze uczuciowej wcale nie jest tak rewelacyjnie.

Agnieszka Cegielska rozwodzi się. Dlaczego?

Cegielska na ślubnym kobiercu stanęła w 2002 roku. Wówczas poślubiła Dariusza, biznesmena, którego zna od liceum. Owocem ich miłości jest syn Franciszek. Przez lata małżonkowie byli bardzo w sobie zakochani. Sekretem ich udanej relacji był fakt, że nie tylko darzyli się silnym uczuciem, ale także bardzo się lubili:

Jesteśmy nie tylko mężem i żoną, ale też przyjaciółmi i po prostu się lubimy – mówiła trzy lata temu.

[wp_quiz id=”899″]

Czyżby jednak to nie wystarczyło? W czwartek media obiegły informacje o rozstaniu małżonków. Jak informuje Na żywo, Agnieszka i Dariusz są zdecydowani by wziąć rozwód i już dogadali się, co do podziału majątku:

Małżonkowie są zdecydowani na rozwód, ustalili już nawet kwestie dotyczące podziału majątku. Nie ma w tej sprawie między nimi nieporozumień. Rozstają się z klasą, najważniejsze jest dla nich dobro ich syna. Ich drogi już dawno się rozeszły – donosi informator tabloidu.

Agnieszka Cegielska - otwarcie sklepu z wyposażeniem wnętrz 2017

Agnieszka Cegielska – otwarcie sklepu z wyposażeniem wnętrz 2017

Co było powodem? Podobno uczucie zabiło dzieląca ich odległość. Kiedy Cegielska przebywa w Warszawie, jej mąż jest w rozjazdach między Tczewem, gdzie siedzibę ma jego firma, a delegacjami po całej Europie. Małżonkowie na ten moment nie ustosunkowali się do doniesień tygodnika.

Zobacz: Rozwodowy koszmar Maryli Rodowicz trwa. Najpierw straciła samochód, a teraz? Gwiazda wyżaliła się „Faktowi”

 


Agnieszka Cegielska – Bal TVN 2018

Agnieszka Cegielska – Bal TVN 2018

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska – Powitanie Lata z Raffaello 2018

Agnieszka Cegielska – Powitanie Lata z Raffaello 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×