Agnieszka Cegielska bez makijażu i w roboczych ciuchach sadzi kwiaty. Czy wciąż wygląda jak ikona stylu?

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska uczciła Dzień Ziemi. Z tej okazji zrzuciła galowe kreacje, zmyła makijaż i razem z innymi gwiazdami sadziła kwiaty na dachach jednego z warszawskich hoteli. Swoją postawą prezenterka pogody chce zwrócić uwagę na istotny problem globalny dotyczący dramatycznego zmniejszania się populacji pszczół.

Agnieszka Cegielska to dziennikarka, która swoim wyczuciem trendów już dawno temu zauroczyła krytyków i projektantów mody. Gwiazda wypracowała sobie status ikony stylu. Chociaż na ściankach błyszczy „zrobiona” od stóp do głów, to w codziennym życiu stawia przede wszystkim na wygodę, czym ostatnio pochwaliła się w sieci.

Prezenterka pogody zaprezentowała się w roboczych ciuchach – jasnej koszuli, zielonym kardiganie, szarych spodniach i wygodnych butach. Zapracowana Agnieszka nie miała również czasu na makijaż i zabawę w układanie włosów, szczególnie, że wybór wygodnego stroju nie był przypadkowy.

Cegielska razem z innymi gwiazdami sadziła miododajne rośliny z okazji Dnia Ziemi. Publikując fotografię, która powstała na dachu jednego z warszawskich hoteli, zwróciła uwagę na istotny problem globalny, jakim jest dramatycznie zmniejszająca się populacja pszczół:

Dziś na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Einstein powiedział, że kiedy znikną pszczoły z powierzchni naszej planety człowiekowi pozostanie kilka lat życia. (…) Każdy z Nas może pomóc tym pracowitym owadom sadząc na swoim balkonie, tarasie, ogrodzie rośliny miododajne lubiane przez pszczoły. Tak uczyniliśmy na dachach kilku warszawskich hotelu.To mały, ale tak bardzo ważny krok,by pomóc przetrwać tym owadom, których los jest zagrożony przez działalność człowieka, a więc DO DZIEŁA!!!

Razem z Agnieszką w akcję włączyli się m.in.: Marzena Rogalska, Łukasz CzarneckiJulia Kamińska i Joanna Moro.

Weźmiecie z nich przykład? Na pewno warto!

View this post on Instagram

Dziś na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi????Einstein powiedział,że kiedy znikną pszczoły z powierzchni naszej planety człowiekowi pozostanie kilka lat życia.Te małe owady spełniają w naturze bardzo ważną rolę,zapylają ponad 70% roślin,2/3 naszego pożywienia zależne jest od zapylenia przez pszczoły.Tymczasem połowa z 470 gatunków pszczół żyjących w Polsce zagrożona jest wyginięciem.Każdy z Nas może pomóc tym pracowitym owadom sadząc na swoim balkonie,tarasie,ogrodzie rośliny miododajne lubiane przez pszczoły.Tak uczyniliśmy na dachach kilku warszawskich hotelu.To mały,ale tak bardzo ważny krok,by pomóc przetrwać tym owadom,których los jest zagrożony przez działalność człowieka,a więc DO DZIEŁA!!!????#dzienziemi #earthday #savetheplanet #savethebees #pszczoły #roślinymiododajne #savethebees???? #rooftop #dachyhoteli #warszawa #skyline #natura #przyroda #nature #naturelove

A post shared by Agnieszka Cegielska (@agnieszkacegielska) on

Zobacz: Małgorzata Socha i Agnieszka Cegielska dały lekcję stylu na imprezie! Ciężko zdecydować, która wyglądała lepiej!

Zobacz: Ciężko było jej nie zauważyć! Agnieszka Cegielska na TeleKamery 2017 założyła kreację, która podkreśliła wszystkie jej atuty

Zobacz: Agnieszka Cegielska już rozpoczęła przygotowania do świąt. Pokazała urocze zdjęcie z dekorowania choinki


Agnieszka Cegielska bez makijażu

Agnieszka Cegielska bez makijażu

Agnieszka Cegielska - Sylwester 2018

Agnieszka Cegielska - Sylwester 2018

Agnieszka Cegielska – Bal TVN 2018

Agnieszka Cegielska – Bal TVN 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×