Agnetha Fältskog z Abby skończyła 69 lat! Niegdyś była prawdziwą pięknością, a jak wygląda teraz?

Agnetha Fältskog – jak zmieniła się wokalistka Abby?

Agnetha Fältskog, wokalistka zespołu Abba, niedawno skończyła 69 lat.  Jak dziś wygląda i jak bardzo zmieniła się na przestrzeni lat? 

Abba to szwedzki zespół, który znany jest i rozpoznawalny na całym świecie. O jego popularności może świadczyć fakt, że twórcy hitu Dancing Queen czy  Super Trouper sprzedali ponad 300 milionów płyt na całym świecie. Chociaż oficjalnie muzycy się rozstali, zdarzyło się im zagrać koncert po latach.

Podobno teraz są w trakcie nagrywania nowych utworów. Informacje te potwierdził Björn Ulvaeus, a nowe piosenki mają się pojawić jeszcze w tym roku.

Agnetha Fältskog to jedna z czwórki wokalistów, która zyskała międzynarodową sławę dzięki śpiewaniu w tym zespole. W latach 70. uchodziła za ikonę, która inspirowała wiele osób na całym świecie. Artystka całkiem niedawno skończyła 69 lat, o czym poinformowano na oficjalnym profilu zespołu na Instagramie. 

Wszystkiego najlepszego Agnetha! Mamy nadzieję, że będziesz miała wspaniały dzień! – podpisano jedno ze zdjęć

Niemal natychmiast wpis zaczęły zalewać życzenia od fanów z całego świata, życzących jej wszystkiego co najlepsze.

 

Jak wokalistka Abby wygląda dzisiaj?

Pomimo upływu lat, czas dla Agnethy był łaskawy. Chociaż wokalistka zespołu Abba zyskała kilka zmarszczek, ani trochę jej to nie przeszkadzało. Jak wynika z najnowszych zdjęć, artystka nadal cieszyć się może promiennym uśmiechem, którym zaraża z daleka.

Wciąż ma także blond włosy, które postanowiła jednak znacząco skrócić. Obecnie Fältskog postawiła na długość do ramion, która jest zdecydowanie dobrym wyborem.

View this post on Instagram

#agnethafältskog #abba #agnetha

A post shared by Agnetha Fältskog (@agnethafaltskog_) on

Jak Agnetha Fältskog rozpoczęła karierę?

Dodajmy, że Agnetha pierwsze kroki w muzyce stawiała w 1960 r. To właśnie wtedy ze swoimi przyjaciółkami, Leną Johansson i Elisabeth Strub, założyły trio muzyczne The Chambers. Właśnie dlatego już w wieku 15 lat porzuciła szkołę, a dwa lata później nagrała swoją pierwszą płytę.

Z czasem zaczęła koncertować w całej Szwecji, a potem także w Niemczech. W 1969 r. została współzałożycielką i wokalistką zespołu ABBA, w którym śpiewała razem z Anni-Frid Lyngstad, Björnem Ulvaeusem i Bennym Anderssonem.

Kiedy grupa się rozpadła, piosenkarka kontynuowała solową karierę, po czym wycofała się z branży. Na scenę wróciła w 2004 r., kiedy to wydała płytę  My Colouring Book.

11 marca 2013 roku artystka wydała single When You Really Loved Someone i The One Who Loves You Now, które były zapowiedzią jej pierwszej płyty studyjnej z nowym materiałem od 25 lat.

Abba wróciła na scenę! Legendarny zespół wystąpił razem po 30 latach!

Niepokorna Agata Szostek z “Projektu Lady” zmieniła się w kopię Małgorzaty Rozenek! To prawdziwy cud!

Natalia Przybysz zmieniła się nie do poznania! Jej nowa fryzura to modne wiosenne szaleństwo! Fani są zachwyceni!

 


Agnetha Fältskog i Anni-Frid Lyngstad Eurowizja 1974 r.

Agnetha Fältskog i Anni-Frid Lyngstad Eurowizja 1974 r.

Zespół Abba 2004 r.

Zespół Abba 2004 r.

Agnetha Fältskog w Toronto w 1979 r.

Agnetha Fältskog w Toronto w 1979 r.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×